Bezpečnost práce i požární ochrana se týká kohokoli, kdo podniká

Sledujete statistiky? Sledujete výsledky různých analýz? Pokud ano, jistě víte, že se nedávno ukázalo, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Je to poměrně smutné, vždyť se jedná o zákonné povinnosti, které je nutné mít vyřešené, jinak hrozí vysoká pokuta sahající i do milionů korun. Mnozí podnikatelé jsou však toho názoru, že se jich bezpečnost práce a požární ochrana netýká. To si ostatně myslí zejména drobní živnostníci, kteří nechtějí utrácet za služby firmy, která by se jim o případné BOZP a PO postarala. Jenže bezpečnost práce a požární ochrana se týká kohokoli, kdo podniká.

A jelikož se jedná o zákonnou povinnost, nesmí se tyto dvě zmiňované oblasti podceňovat. Pokud by přišla neohlášená kontrola z OIP, z HZS nebo z KHS, byl by oheň na střeše, a i drobní živnostníci by mohli dostat až dvoumilionovou pokutu. A tak obrovská pokuta může nejednoho menšího živnostníka (i velkou společnost) doslova zlikvidovat.

Buďte proto zodpovědní ke svému podnikání a podnikejte takzvaně bezpečně.

Pořiďte si roční balíček služeb BOZP a PO

Abyste se BOZP a PO nemuseli zabývat vy sami, můžete využívat nabízeného balíčku služeb, který se nazývá Klídek a který nabízí firma Extéria, jež je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO.

Díky ročnímu balíčku služeb BOZP a PO se už nebudete strachovat či obávat dne, kdy kontrola zaťuká na dveře vašeho byznysu.

Podnikejte bezpečně

Jestliže neradi platíte zbytečně, je pro vás roční balíček služeb Klídek naprosto skvělý, takřka jednoznačnou volbou. V balíčku se ukrývá zajištění veškeré dokumentace a její případná aktualizace, také se zajistí vše potřebné při případných úrazech na pracovišti a při případných kontrolách firma Extéria zastoupí vás jako majitele firmy, tudíž projdete doslova na výbornou.

Balíček služeb je možné si objednat na www.bezpecnepodnikani.cz