Jste podnikatel a nemáte vyřešené BOZP ani PO? Je načase se svěřit do rukou firmy Extéria, dokud je čas

V České republice se nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Jelikož se však jedná o zákonné povinnosti, je zřejmé, že v případě příchodu neohlášené kontroly ze státní správy bude právě bezpečnost práce a požární ochrana to první, co se zkontroluje. Nevědomost podnikatelů tak může stát podnikatele i několik stovek tisíc korun, což je pokuta, která se uděluje, pokud BOZP a PO vyřešené není. Neriskujte už ani den a raději se svěřte do rukou odborníků.

Jak již bylo zmíněno, bezpečnost práce a požární ochrana jsou zákonné povinnosti, které se musí vyřešit. Pokud vyřešené nejsou, hrozí až sta tisícové pokuty, jejichž zaplacení může podnikatele dostat i do krachu (málokterý podnikatel si může dovolit zaplatit takovou sumu). Je proto dobré být připraven.

Připraveni však můžete být i bez toho, aniž byste se o BOZP a PO zajímali sami. Stačí se svěřit do rukou společnosti, která se BOZP a PO zabývá a dokáže vás tedy skvěle zastoupit, pokud by přece jen přišla neohlášená (nebo klidně i ohlášená) kontrola ze státní správy.

Do rukou jaké společnosti se svěříte vy?

Vyhledejte firmu, do jejíž rukou se vložíte, dokud je čas. Ideální je, když se budete rozhodovat dle kladných referencí a recenzí na internetu, které jsou plné zkušeností. Lidé rádi sdělují své pocity a názory na firmu, s níž spolupracovali, nebojí se firmu hanit či ji chválit.

Jaká firma se pyšní pozitivními referencemi?

K firmám, které se pyšní opravdu velkou spoustou pozitivních referencí, se řadí firma Extéria. V současné době je pozitivně hodnocena díky nízkým cenám, které však nemají dopad na kvalitu služeb, které poskytuje. Nízké ceny a kvalitní služby však nejsou to jediné. Vypichován je také osobní, profesionální přístup, férové jednání, spolehlivost a telefonická podpora, na kterou se člověk dovolá.