K získání peněz stačí obyčejná SMS z mobilního telefonu. Ale stojí to za to?

Zaskočil vás nečekaný finanční výdaj? Vybouchly vám vaše pravidelné příjmy? V tom případě budete potřebovat půjčku. Reklamy na půjčky se na vás valí ze všech stran. Má to ale háček. Než se necháte ukolébat a navnadit níže popsaným rychlým získáním peněz, nezapomeňte se zamyslet.

Nepotřebujete žádné formuláře ani potvrzení

Vyplňování složitých formulářů už je minulostí. Nikdo po vás nechce žádné osobní údaje. Není potřeba si také složitě obstarávat různá potvrzení o příjmech. Nebankovní poskytovatelé půjček nic podobného nevyžadují. Dokonce ani nemusíte chodit nikam na pobočku. Současná doba zrychluje a zjednodušuje komunikaci, a to platí i v případě půjček. Dnes už je zvládnete sjednat i pomocí pouhého mobilního telefonu. Ano, k SMS půjčce skutečně už nic jiného nepotřebujete.

Jednoduše zašlete zprávu ve správném tvaru

Nejprve se zaregistrujete u věřitele, což provedete vyplněním krátkého online dotazníku na internetu. Udáváte zde základní osobní údaje, číslo účtu, číslo mobilního telefonu. Pak už jednoduše odešlete textovou zprávu v požadovaném tvaru na telefonní číslo udané poskytovatelem půjčky. Musíte přesně respektovat tvar SMS a nevynechat žádný z požadovaných údajů. Pokud bude mít vaše SMS správný tvar a obsahovat všechny nutné údaje, vzápětí se vám ozve věřitel a půjčku vám potvrdí. Vy už můžete očekávat svoje peníze.

Důvěřuj, ale prověřuj

Ovšem, než se do toho kolotoče pustíte, přečtěte si podmínky smlouvy. Prověřte si věřitele a jeho serióznost. Prozkoumejte reference jeho klientů na internetu. Pečlivě si vytvořte finanční plán, abyste byli schopni splácet. Informujte se na postup, pokud včas nezaplatíte. Jedině tak nerozšíříte adepty dluhové spirály.