Už jste viděli rozšířenou nabídku firmy Trilobite?

Ve světě motorek se toho stále mnoho děje. Pokud milujete motorky, určitě jste několik novinek zaregistrovali. Než se však pustíme do zmiňování novinek, které si pro nás připravila česká firma Trilobite, je třeba všem majitelům motorek připomenout, že zanedlouho začne nová sezona, proto je třeba svou motorku zkontrolovat. Ať už vlastníte motorku Yamaha či jakoukoliv jinou motorku, je třeba zkontrolovat motor, chlazení a vše ostatní, co se v motorce nachází. Taky je třeba oprášit oblečení na motorku a samozřejmě chrániče, bez kterých bychom na motorku usednout neměli. A nyní tedy přistupme k novinkám, které pro nás připravila firma Trilobite.

Firma Trilobite je na trhu už nějaký ten pátek, poprvé se všem milovníkům motorek zapsala do paměti se svými kevlarovými kalhotami. To bylo zhruba v roce 2012, tedy nějakých šest let nazpět. Od té doby se toho hodně změnilo. Přišly nové modely motorek, tento svět se posunul opět o něco dál. Firma tedy musela jít s dobou a dnes nám představuje svou novou, rozšířenou nabídku.

Co značka Trilobite nabízí?

Tato firma či značka Trilobite je známá hlavně svým motorkářským oblečením, které má v nabídce. Oblečení je nejen velice kvalitní, ale taky velice praktické a hlavně bezpečné. Pojďme se seznámit s konkrétní nabídkou této firmy.

Nabídka, která vás dostane!

V současné době najdete v nabídce čtyři řady oblečení, které vás doslova dostanou! Najdete zde čistě městské oblečení, dále kolekci, která cílí především na jezdce klasických motorek, a taky oblečení, které je vyrobeno speciálně pro delší cesty. Tou poslední, čtvrtou kolekcí je kolekce určená především pro dámy, které si motorky oblibují čím dál víc.

Svou novou rozšířenou kolekci firma představila ne v Česku, ale rovnou v krásné, slunné Itálii, kde se představovali i jiné motorkářské kolekce, jež jsou určené pro tento rok. Česká firma zaujala hlavně svými novými, motorkářskými džíny.