ALD Automotive nabízí na operativní leasing roční vozy

Přední poskytovatel operativního leasingu v České republice, ALD Automotive, představil novou nabídku operativního leasingu ročních vozů. Za výhodné měsíční splátky nyní nabízí automobily, které mají za sebou pouhý rok užívání během krátkodobého leasingu. K odběru jsou na rozdíl od klasického operativního leasingu ihned. Klient tak na dodání nemusí čekat několik týdnů až měsíců.

„Především jde o vozy nižší a střední třídy v perfektním stavu. Splátky v rámci tohoto operativního leasingu jsou výhodné a začínají u aut nižší střední třídy na 3.600,- Kč bez DPH měsíčně,“ uvedl Jiří Janda, Remarketing Manager ALD Automotive s tím, že zákazník si po skončení programu může automobil za příznivou cenu i odkoupit.

„Zájem o operativní leasing u Čechů výrazně stoupá. Za předchozí rok jsme zaznamenali nárůst zájmu o službu tohoto typu o 25 %. Potvrzuje se tak dlouhodobý trend ústupu od zažitých forem pořizování osobních automobilů. Z firemního prostředí se tento trend dostává i k soukromému financování, a to především u lidí z větších měst. Ceny vozů, které mají za sebou krátkodobý program, jsou výhodnější a pohybují se výrazně níže, než jsou například splátky dlouhodobých úvěrů na automobily,“ komentuje současné dění na trhu Jiří Janda. „Češi také pochopili, že nemusí automobil přímo vlastnit, ale čím dál více si jich vozy pouze pronajímá. Mají tak jistotu, že stále jezdí v relativně novém autě.“ Jiří Janda připomíná, že samozřejmostí je kompletní dokumentace, ať už se to týká úplné obchodní a provozní historie vozu nebo servisní knihy. Společnost ALD Automotive má k dispozici také kompletní dokumentaci všech pojistných událostí, pokud k nějakým došlo.

Největší zájem jeví klienti o vozy nižší střední třídy v kombi podobě. Vozy tohoto typu si dnes více pořizují také rodiny s dětmi. Roční vůz jim poskytne komfort a zároveň více šetří rodinný rozpočet, než by tomu bylo v případě pořízení nového vozu. „Mezi typické zákazníky se pak řadí muži ve věku od 30 do 45 let, kteří nemají potřebu vůz vlastnit, jako tomu bylo doposud. S nastupující mladou generací řidičů se zažité zvyky mění a klienti kladou mnohem větší důraz na požitek, ale i kvalitu a bezpečí,“ doplňuje Jiří Janda.
„Všechny nabízené automobily jsme zakoupili jako nové přímo v ČR. Absolutní většina, přes 99 % z nich, pak má možnost odpočtu DPH a k tomu máme pro zákazníky výhodné nabídky s dlouhodobě ověřenými partnery naší společnosti,“ upřesnil Jiří Janda a doplnil, že ALD Automotive garantuje roční záruku na eventuální skryté vady. Všechny nabízené vozy si zájemci mohou prohlédnout přímo v nedávno otevřených prostorech firmy ve Zdibech u Prahy, či na webových stránkách společnosti.