Máme pro vás tip, v čem začít podnikat

Dnes se dá podnikat naprosto v jakémkoliv oboru. Milujete květiny? Pak si otevřete květinářství. Milovali jste v dětství stavebnice? Proč si nezaložit stavební společnost. Možností je tolik, proto si přijde na své naprosto každý z nás. Dokonce si přijde na své i ten, který se zabývá bezpečností prací či požární ochranou, protože už i v této oblasti se dá skvěle podnikat. Jestliže se tedy v BOZP nebo v PO orientujete, pak si založte svou společnost právě v tomto oboru!

Pokud však netoužíte přijít na trh s novou, ještě nezabudovanou značkou, pak se zaměřte na podnikání pomocí franchisingu. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv, kdy dostanete možnost podnikat pod jménem nějaké firmy, ovšem budete vést svou vlastní pobočku. Možnost stát se franšízantem dnes nabízí i řada českých společností. Dokonce se najdou i takové, které se zabývají problematikou BOZP a PO.

Se kterou společností mám tedy spolupracovat?

Jestli opravdu chcete podnikat v oblasti bezpečnosti práce, pak je pro vás tou nejlepší volbou společnost Extéria. Dnes se jedná o jednu z největších sítí v tomto oboru, která se rozvíjí a rozšiřuje nejen po celé České republice, ale také ji najdete už i na Slovensku, což značí o řadě spokojených klientů, díky kterým společnost jenom kvete.

Kupodivu právě tato společnost aktuálně hledá i nové společníky, s nimiž se rozhodne spolupracovat. Možná jste právě vy ten, koho hledají!

Co by bylo vaším cílem?

Jestliže byste se rozhodli pracovat právě pro tuto společnost, pak by bylo vaším hlavním cílem informovat zaměstnavatele o aktuálním BOZP a o PO. Je dokázáno, že až 40% podnikatelů nemá o bezpečnosti práce či o požární ochraně ani páru, což pak vede k vysokým pokutám a sankcím, když náhodou přijde neohlášená kontrola ze státních orgánů. Každý podnikatel je povinen informovat své zaměstnance o BOZP a o PO, ale málokterý zaměstnavatel má na to čas. A tak si třeba právě najme firmu Extéria, která ho mimo jiné zastoupí v době neohlášené kontroly nebo pomůže tehdy, kdy se na pracovišti stane nějaký pracovní úraz.