Už žádné spekulace! Nová Tesla už má svou podobu!

Pokud žijete na vesnici, moc dobře víte, že je auto samozřejmostí. Přece jenom na městskou hromadnou dopravu není dobré vždycky spoléhat. Navíc díky svému vlastnímu automobilu získáte jakousi svobodu, nebudete muset dříve vstávat, můžete být v práci déle, aniž byste se obávali, že vám nějaký spoj domů ujede. Pokud si toho jste vědomi, ale svůj vlastní automobil si teprve vybíráte, možná zvažujete koupi takové Tesly. Jedná se dneska o automobilku, která nabízí ty nejmodernější vozy. Neustále přichází na svět s novými unikátními modely, které dostanou každého milovníka aut. Například nyní už je jasné, s čím přijde dál.

O další výrobě společnosti Tesla se hodně spekulovalo. Přece jenom každý nový model, který vyjede z dílny této společnosti, je jedním velkým zázrakem, proto mnoho lidí spekulovalo nad tím, jak nový zázrak bude vypadat. Nyní se to však už ví! Dokonce se ví, kdy se nový model vyjede ukázat světu.

Na nový model si budeme muset ještě chvilku počkat

V současné době je jasné to, že na nový model, na nový zázrak, který vyjede z dílny automobilky Tesla, si budeme muset ještě pěknou chvilku počkat. Nejdříve se totiž začnou prodávat nové velké náklaďáky Tesla Semi, poté z garáží vyjedou sporťáky Tesla Roadster a následně se rozjede výroba už dlouho očekávaného vozu crosscoveru Model Y. Teprve pak se můžeme těšit na novou novinku, která bude v podobě pickupu.

Jak bude nový pickup vypadat?

Už i samotný Elon Musk, zakladatel a majitel této velké automobilky, se nechal slyšet, že nový pickup bude naprosto jedinečný. Podle něj asi nezmění trh, přesto ho postavit chce, protože může vzbudit mnoho kladných ohlasů. Mělo by se jednat o trochu větší pickup, než s jakými se doposud setkáváme. Mnoho lidí tvrdí, že to bude spíše pořádný náklaďák než pickup.

Bude ho však moct řídit i ten, kdo má klasický řidičský průkaz na osobní automobil.