Jak firma Extéria dokáže ochránit podnikání?

Bezpečnost práce a požární ochranu by měl mít na paměti každý podnikatel. Každý podnikatel má ze zákona povinnost dodržovat souhrn opatření bezpečnosti práce a požární ochranu, bohužel ne každý podnikatel na to dbá. Právě tito podnikatelé jsou pak terčem státních správ, které přijdou na neohlášenou kontrolu, při kterých se podnikateli udělí pokuta i ve výši několika milionů korun (ano, až do takových výšin to může vyspět).

Abyste tuto zákonnou povinnost vždy správně dodržovali, je tu pro vás firma Extéria s.r.o., která vám nabízí pomoc. Firma Extéria vám pomůže s přípravou firmy na bezpečnost práce a požární ochranu, provede revizi a povede školení, aby vás žádná kontrola nikdy nezaskočila. Její reference jsou skutečně skvělé – každým rokem má na svém účtu tisícovky spokojených klientů, a to od osob samostatně výdělečně činných či malých podniků až po střední podniky či zdravotnictví, školství nebo státní správu.

Právě tito klienti píšou jako zpětnou vazbu recenze, aby budoucí klienti věděli, co mají očekávat. Podle zkušeností se každý lépe rozhoduje. Reference přicházejí každý měsíc od Ostravy až po Plzeň.

exteria ochrani podnikani
exteria ochrani podnikani

Zde je výpis posledních referencí na firmu Extéria:

Díky profesionálnímu přístupu společnosti EXTÉRIA, která ihned reagovala na mou poptávku, mě tento pracovní úraz nějak neohrozil a nepřipravil o mé finanční prostředky. Chtěl bych poděkovat a jsem moc rád, že mohu s touto společností spolupracovat i v dalších letech a věnovat se svému podnikání a nemusím BOZP a PO řešit. Vím, že teď mé riziko s podnikání je minimální a mám 100% jistotu v zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Zahradnictví na Opavsku

 

Posílám kladnou referenci na společnost Extéria. Mohu jenom doporučit, profesionální přístup, spolehlivost.

Jana Novotná, Zlín

 

Na firmu je spolehnutí. Potřeboval jsem rychlou pomoc a díky tomu, že je snad v každém kraji v republice, jsem se rychlé pomoci dočkal. Díky a doporučuji.

Zdeněk Král, Ostrava