Zatřeste s firmou k lepšímu!

Mít svůj vlastní byznys – to není vůbec snadné! Žijeme v době, kdy je svět podnikání otevřen skutečně každému, kdy se musíme prát s konkurencí, kdy se musíme snažit o to, abychom si udržovali své klienty. Stále je třeba, abychom šli s dobou, protože doba nám může práci ulehčit. Každým rokem se do světa podnikání dostanou jakési trendy, které nám mohou firmu ovlivnit, které ji mohou posunout o level výše. Pojďme si říct, co bychom měli ve firmě zavést příští rok, jak s ní máme zatřást, aby stoupala stále výš a výš.

Žijeme v době, která je rychlá, která nám mnoho věcí svými vymoženostmi ulehčuje. Byla by škoda těchto vynálezů a vymožeností nevyužít. Zkuste s firmou zatřást a zkuste investovat do vynálezů, které budou pro rok 2018 klíčové, protože mohou výrazně ovlivnit, ulehčit a zlepšit chod podniku.

• Inteligentní pracoviště

Z vaší firmy vytvořte takzvané inteligentní pracoviště. Jedná se o místo, kde bude plno virtuálních pracovníků, kteří vám ulehčí práci a kteří vám pomůžou s chodem podniku. Virtuální asistenti vám automaticky posunou schůzku, pokud ji nebudete stíhat, automaticky vám zjistí, jak je na tom doprava ve městě, abyste se vždy bez problémů přesunuli na místo, na které potřebujete. Taky vás díky svému hlasu naviguje na místo, na němž sedíte například v zasedací místnosti či jinde.

• Robot-prodavač

Pokud vlastníte nějaký obchod s potravinami nebo s oblečením, oceníte trend v podobě robota-prodavače. Tento robot bude mluvit jako my, bude však taky vědět, kde se přesně co nachází, kde najdete hledané zboží a podobně. Dokonce by vás měl nasměrovat a dovést až k samotnému regálu, kde zboží najdete. Zhruba pětasedmdesát společností si během dvou let chce takového robota-prodavače ochočit, aby tak postoupily na vyšší úroveň.