Čtyři milionáři, kteří svého milionu dosáhli před dvacítkou

Kdo by nechtěl dosáhnout svého prvního milionu. V současné době jsou peníze to, bez čeho nelze žít, a tak se mnozí lidé vrhají do podnikání, aby získali svůj vytoužený první milion. Někteří lidé začnou poměrně pozdě, a tak svůj první milion získají až třeba na stará kolena. Jiní však začnou velmi rychle, a tak svůj první milion získají ještě před dosáhnutím dvacátého roku života. Věřte tomu nebo ne, takových lidí je opravdu mnoho. Vypíchli jsme vám čtyři milionáře, kteří se skutečně mohli v den svých dvacátých narozenin chlubit tím, že mají na svém bankovním kontu milion dolarů.  

Tyler Dikman 

Tylera Dikmana je možné označit za génia, který si už v osmé třídě přivydělával tak, že opravoval ve škole počítače. Účtoval si konkrétně patnáct dolarů za hodinu, přišel si tak na slušný přivýdělek. V patnácti letech si ho najala banka Merrill Lynch, později založil svou vlastní společnost, která poskytuje řešení v oblasti prodeje a servisu počítačů.  

Fraser Doherty 

Dalším mladým podnikatelem je Fraser Doherty, který měl jen čtrnáct let, kdy začal vyrábět domácí lektvary podle receptu jeho babičky. Ve svých šestnácti letech rozběhl společnost SuperJam, později jeho produkty odkoupil supermarket ve Velké Británii. Později smlouvy se supermarkety přibývaly a firmě se tak zvedaly obraty k milionům.  

Adam Horowitz 

V patnácti letech si Adam Horowitz řekl, že chce před dosažením jedenadvacátého roku života vydělat svůj první milion. To se mu ostatně podařilo, jelikož vyvinul systém Mobile Monopoly, který přinesl návody na to, jak uspět v mobilním marketingu. Je dnes milionářem, ovšem přesná hodnota jeho majetku není bohužel známá.  

Juliette Brindak 

Aby to však nebylo jen o úspěšných mladících, měli bychom si zmínit i úspěšnou slečnu, kterou je Juliette Brindak, která už jako šestnáctiletá spustila svou vlastní sociální síť. Její stránka se stala útočištěm mladých děvčat, které spolu komunikovaly a hrály hry. Firmu před osmi lety ohodnotili na patnáct milionů dolarů.