Na změnu práce je teď vhodný čas. Firma U&SLUNO nabízí atraktivní pozice

Zaměstnanecká krize dnes vládne na území České republiky. Díky tomu, že zaměstnavatelé shání pracovníky opravdu usilovně a nabízí lukrativní smlouvy, můžou si pracovníci vybírat. Pokud právě vy toužíte po změně zaměstnání v této době mnoha příležitostí, baví vás svět IT, ale nemáte ještě nasbíranou kupu zkušeností, je pro vás místo v dynamické a rychle se rozvíjející firmě. Tou firmou je firma U&SLUNO. Pošlete si životopis právě sem?

Firma U&SLUNO je softwarová, konzultační firma sídlící v Ostravě. To ostatně neznamená, že se zajímavé pozice nabízí jen těm, kdo bydlí v Ostravě nebo v Moravskoslezském kraji. Je zde totiž možnost domluvit se na home office, jinými slovy se může pracovat odkudkoli z České republiky. 

Firma U&SLUNO poskytuje informační technologie, také poradenské či konzultační služby pro retail, pro logistiku a taktéž pro distribuci. Vždy se snaží najít inovativní řešení, které by mělo přidanou hodnotu a které by zajistilo rychlou návratnost investice klientům. 

Staňte se součástí týmu

Pokud po změně práce toužíte, pokud jste třeba nadšencem oboru IT, neváhejte – ve společnosti U&SLUNO jsou pro vás dveře otevřené. Mezi nejčastěji hledanými profesemi najdeme například programátory, specialisty softwarových aplikací či konzultanty, aktuálně se také hledají e-commerce specialisté.

Proč se stát součástí firmy U&SLUNO?

Důvodů, proč se stát součástí zmiňované společnosti, je mnoho. Patří k nim třeba to, že není nutné mít hromadu zkušeností v oboru, stačí mít chuť pracovat a učit se novým věcem. Vše potřebné se zde naučíte. K dalším důvodům, proč se stát součástí týmu firmy U&SLUNO je také to, že jednotliví zaměstnanci mají pružnou pracovní dobu, práce zde rozhodně není stereotypní, příjemný kolektiv dělá práci ještě zábavnější. 

Tak už neváhej, #joinus. Více informací najdete na joinus.cz.