Možnost tuningové úpravy pro vozy Audi – pro jaké modely?

Každý muž má svou oblíbenou značku auta. Většina mužů si dokonce šetří, aby si takové auto jednou mohli koupit. Přece jenom sny se mají plnit, ale koupit si luxusní auto dle svých představ je opravdu drahá záležitost, kterou si nejde ihned realizovat. Mnohdy se dá realizovat jenom jednou za rok, ale to nic nemění na tom, že si tento sen jednou chce splnit každý muž.

Většinou se pánové uchylují k takovým těm běžným značkám, které jsou dostupné na trhu v relativně přijatelné cenové hranici. Přesto někteří nadšenci do aut mají velká očekávání od takového vozu, proto si kupují to nejlepší na trhu. Většinou tak touží po luxusním Bentley nebo například po Rolls-Royce, což jsou značky aut, které se dnes řadí opravdu k těm nejluxusnějším a právě jejich modely obsazují první dvě příčky na žebříčku těch nejdražších aut, která jsou na našem trhu dostupná.

Nicméně ti skromnější si přejí třeba klasické vozy třeba od automobilky Volkswagen nebo třeba od Audi. Právě Audi je automobilka, která aktuálně přinesla opravdu zajímavou novinku. Nechala se slyšet, že začne nabízet tuningové úpravy pro modely IT a R8, což jistě ocení milovníci nebo už rovnou i majitelé těchto dvou vozů!

Nová nabídka přitáhne nové zákazníky!

Jedná se o jakousi změnu, kterou je ochotná automobilka poskytnout, protože věří v nárůst nových klientů a zákazníků. Sportovní divize Audi tedy na vybrané modely začne oficiálně nabízet tuningové úpravy, které však budou zatím možné jen na vybrané modely. Jedná se o program, který nazvali „Audi Sport performance parts“ a je svou nabídkou velice podobný té, se kterou přišel BMW ve svém programu v rámci paketů M Performance.

Největší změnou bude nejspíš v rámci programu to, že se změní takzvané aerodynamické sady. Otvory pro přívod vzduchu budou vpředu, pak budou i boční prahy a difuzor. Všechny tyto prvky budou dokonce zvyšovat přítlak.