Sháníte brigádu na poslední chvíli? Jaké pozice se nabízí?

Shánění brigády bylo letos opravdu jednoduché, protože brigád bylo letos na trhu opravdu požehnaně. Není se čemu divit – zaměstnavatelé tak hledají náhradu za pracovní sílu, která v jejich podnicích bohužel není. Pro ně jsou brigádníci pracovní síla, která je nejen levná, ale také jim dává dostatek času vymyslet, jak sehnat pracovní sílu na stálo. Mají tak několik měsíců na to, aby se rozhodli, co vlastně budou dělat v následujících měsících, kde seženou zaměstnance a jak se to vlastně s jejich firmou potáhne dál.

Pokud však patříte k těm lajdákům, kteří si hledají brigádu na poslední chvíli, už možná nenajdete zrovna takové nabídky, které by vás zaujaly. Musíte se ohlížet na to, jestli vůbec berou na takovou dobu, jak byste si přáli, a už se musíte zkrátka podřizovat vy. Mnohdy se najdou společnosti, které stále pátrají po kvalitních brigádnících a sáhnou po vás jako po kuse masa, ale vám se zrovna takové společnosti zamlouvat nemusí. Už se tomu ale musíte poddat – zkrátka na vás takové společnosti zbyly a asi z nějakého důvodu.

Pokud tedy hledáte práci na poslední chvíli, pak nebudete zrovna nadšení z nabídky, která vám vyjede na internetových stránkách. Inzerátů je sice habaděj, ale přece jenom do těch společností se vám zrovna nechce.

Fastfoody nabírají zaměstnance pořád!

Nejvíce nabídek vám vyjede asi od nejrůznějších značek fastfoodů. Jenže tady to sice dobře chutná, ale pracovat by tady chtěl jen málokdo. Peníze tu nejsou zrovna nejlepší za tu dřinu, která vás tu potká, a že se opravdu nadřete! Čeká na vás neustálý provoz, který je mnohdy čtyřiadvacet hodin, a lidé jsou zkrátka naučeni chodit neustále. Nezastavíte se a navíc při odchodu z práce budete i přes dny svého volna cítit spálený či přesmažený olej. Navíc na vaše oblíbené hamburgery a hranolky se už poté nebudete moct ani podívat. Je tu tedy více proti než pro, proto se není čemu divit, když takové společnosti hledají zaměstnance neustále.