Zahrádka restaurace může mít svůj vymezený prostor, Jak na to? 

Máte před restaurací zahrádku a přejete si, aby se vám po ní neproducírovali kolemjdoucí lidé? Svůj prostor můžete vymezit zcela jasně a přesně. Jak na vkusné označení prostoru?  

Poslouží i jako reklama 

Reklamy pro naši restauraci není nikdy dost. Běžně používáme venkovní výstavní panely, které informují o tom, co nabízíme. Před vstupem máme osvětlený panel s nabídkou pokrmů pro aktuální období. Výstavní systémy máme rozmístěny také v okolí našeho bydliště. Co ale můžeme udělat pro propagaci našeho podniku přímo v místě, to jsou zábrany pro restaurace. Tyto vkusné a elegantní kousky se dají snadno rozmístit a potisknout, aby na nich byly iniciály našeho podniku.  

Jasné vymezení prostoru 

Zábrany pro restaurace vymezují prostor, který máte pro svůj podnik a jeho zahrádku. Okolí tak bude vědět, že v tomto prostoru se není vhodné pohybovat, pokud nepatří k hostům restaurace. Zejména na rušnějších místech se toto vymezení stává nedílnou součástí klidného posezení pro vaše hosty. Lidé se budou mít možnost pobavit mezi sebou a uslyší se. V době, kdy kolem proudily davy lidí, to totiž nebylo možné.  

Přilákáte nové klienty 

Mnozí lidé si k vám nenašli cestu právě díky tomu, že se na zahrádce necítili příjemně. Když rozdělíte prostor a jasně vymezíte místo pro svou zahrádku, přilákáte tak nové klienty. Ti budou mít možnost se k vám podívat i přesto, že to dříve neměli v plánu. Konečně zde bude dostatek zázemí. Samozřejmostí je možnost plochy nechat potisknout užitnou reklamní grafikou. Výplně se mohou frézovat do libovolných tvarů.  

Vítaná novinka pro zaměstnance 

Stačí, když v dopoledních hodinách spolu se stoly rozmístí i zábrany, poté se již mohou zcela klidným způsobem věnovat své práci. Prostorem zahrádek nebude nikdo procházet, nikdo nebude rušit a ohrožovat nošení pokrmů a nápojů.  

Zábrany mohou mít výplně ze skla, perforovaného plechu, desky, hliníku nebo plastu.