Tuning, se kterým projdete technickou kontrolou

Vlastnit automobil, to není opravdu nic snadného. Nejen, že musíte mít vždy nějaké peníze sranou pro případ, že by se automobil porouchal, ale také musíte myslet na technické kontroly, které se po letech provádí opakovaně. Mnohé automobily technickou kontrolou neprojdou z důvodu určité závady, jiná vozidla však neprojdou kontrolou z důvodu tuningu. Právě tuning je v poslední době důvodem, proč vozidla nesplňují to, co musí splňovat pro ježdění na silničních komunikacích. 

Člověk si řekne, že tuning je jen zlepšení, zdokonalení vozidla, ale ne vždy tomu tak je. Některé tuningové úpravy jsou v rozporu se zákony nebo stanovenými pravidly. Pokud se tuning při technické kontrole objeví, což pravděpodobně ano, jelikož tuningové úpravy jsou ty, které jsou na pohled vidět, auto nebude technickou stránku splňovat a nebude moct vyjet na silniční komunikace. 

Pokud však prahnete po tuningu, pokud si přejete, aby vaše auto bylo jiné než ostatní, máme pro vás tipy na tuningové úpravy, které nejsou při technické kontrole problémem nebo překážkou. 

Potahy na volant

Neškodnou tuningovou úpravou jsou potahy na volant. Pokud chcete vyšperkovat interiér vozidla, potahy na volant jsou skvělou možností, jak na to. Stejně tak můžete vyměnit volant za sportovní volant, abyste se cítili jako automobiloví závodníci. 

Podložky pod SPZ

Neškodné a ničemu nevadící jsou i podložky pod SPZ, které mohou být různě barevné. Nemusíte svou SPZ mít jen na klasickém černém podkladu, můžete je mít třeba na červeném nebo zeleném svítivém podkladu. I tak zaujmete. 

Sportovní výfuky

Chcete, aby vaše auto působilo opravdu sportovně? Vyměňte klasický výfuk za sportovní výfuk, který taktéž projde technickou kontrolou. Nahraďte však tradiční výfuk jenom jedním výfukem, větší množství výfuků by mohlo způsobit problémy.