Nákladní auto Ford k dostání i v České republice!

Pokud se zajímáte o svět automobilů, určitě víte o všem, co se v tomto světě šustne. Jistě vám neuniklo ani to, že automobilka Ford vůbec poprvé začne u nás, v České republice, prodávat své nákladní vozy! Kdo by to byl řekl, že se takového kroku dočkáme!

Ve světě jsou nákladní automobily značky Ford poměrně známé, vždyť se tam prodávají takřka na každém rohu. V Česku jsme se s těmito vozy mohly setkat jenom výjimečně. Nyní už však nejsme výjimkou! I u nás se rozjel prodej nákladních vozů Ford, které svět zná pod názvem Ford Trucks.

Tyto nákladní automobily se vyvíjí a následně i vyrábí v Turecku a k nám zavítají ve třech modelových řadách s celkovou hmotností až šedesáti tun.

Strhne se konkurenční boj?

Je všeobecně známé, že na trhu těžkých nákladních vozidel panuje velká konkurence. Nyní mezi společnosti přibyla další automobilka, proto není vyloučen konkurenční boj, kdy se budou jednotlivé automobilky doslova prát o zákazníky. Ford si nyní musí zákazníky získat, musí je přesvědčit, což nebude u tak velké konkurence, jednoduché.

Zákazníci ale jistě ocení tři modelové řady, u kterých lze provést celou řadu nástaveb. V nabídce najdeme silniční řadu s celkovou hmotností od čtyřiceti do šedesáti tun, najdeme v ní i rozvážková vozidla, která se vlezou do hmotnosti 39 tun, a taky běžné či čtyřdveřové kabiny.

Více o Ford Trucks:

Ford Trucks se vyrábí v turecké továrně a každým rokem se vyrobí více jak patnáct tisíc nákladních vozidel, jež se nabízejí ve 34 zemích světa (25 zemí se nachází jenom v Evropě a Česká republika je nyní mezi nimi). Ve firmě Ford Trucks je zaměstnáno takřka jedenáct tisíc lidí, ve výzkumu pracuje dalších 1400 zaměstnanců.

Díky velkému rozvoji a díky nově rozjetým prodejům v dalších zemích se očekávají enormně vysoké tržby. Nákladní vozy Ford Trucks si budete moct v Česku zakoupit na pěti místech, a sice v Praze, v Brně, v Ostravě, v Olomouci a v Plzni.