Jaké čepice nasadit na hlavu, když venku sněží?

Zimní kolekce s sebou přinesla mnoho nových módních trendů. Kromě velkého množství kabátů a péřových bund se můžeme radovat z krásných módních doplňků, zejména o čepice nyní není nouze. Čepice k zimě patří, stejně jako k zimě patří sníh a Vánoce. Pokud přemýšlíte nad tím, že svou sbírku čepic rozšíříte, poradíme vám, co ve sbírce nesmí chybět.

Jak již bylo zmíněno, opět přibyla celá řada módních trendů, i čepice mezi nimi byly. Vloni se hojně nosily čepice s bambulkami či s takzvanými králičími ocasky (myslíme tím chundelaté, chlupaté bambulky). Také se hojně nosily čepice s nápisy, kterých si nešlo nevšimnout. Jenže co se nosí letos?

Kapitánky nejsou jen pro kapitány

V případě, že začne sněžit, ochraňte svou hlavu kapitánkou. Kapitánky nejsou jen pro kapitány, jsou dnes velice moderní a stylové, není důvod po nich nesáhnout. Zatímco na podzim se nosily jen a pouze černé kapitánky, během zimy je možní koupit si šedé nebo béžové kapitánky, které zpestří outffit. Je pravděpodobné, že brzy přijdou další barvičky – kapitánky jsou totiž hit, zájem o ně roste každým dnem, ne-li každou hodinou.

Barety i v zimě neuškodí

Pokud zrovna nemrzne a pokud nepotřebujete mít své uši v teple, doporučujeme investovat do baretů. Z počátku byly k zakoupení pouze takové barety, které byly vyrobeny z kousavých materiálů, ostatně nyní přibylo nejen barev, ale také i nové materiály. Barety jsou něžné, elegantní, určené pro ženy všech věkových kategorií.

Jak jsme ale zmínili, nehodí se do velkých mrazů. Ochrání vlasy před padajícím sněhem, uši však nezahřejí.

Pletené čepice jsou zpátky

Jestli se dříve vyhýbaly klasickým pleteným čepicím, za kterými stály naše babičky, letos se jim nevyhýbejte. Pletená móda je totiž to, co je v zimních kolekcích dominantní. A pletené čepice do pletené módy jednoznačně spadají.