Čtyři netradiční reklamní předměty, které člověka zaujmou

Jak by měla vypadat kvalitní reklama? Kvalitní reklama by především měla zaujmout na první pohled. Pokud reklama zaujme na první pohled, nemůže se stát, že se nad ní člověk nepozastaví. I leták, pokud je vytvořen tak, aby upoutal lidskou pozornost, si člověk přečte, jelikož ho to – jak jsme zmínili – upoutá. Mnozí lídři firem v současné době spoléhají zejména na internetovou reklamu, jenže internetová reklama není vždy efektivní a kvalitní. Je velká škoda, že se zapomíná na takzvané reklamní předměty, které vždy a za všech okolností lidskou pozornost upoutaly.

Reklamní předměty opravdu neupadly do zapomnění, jen se do nich přestalo investovat, což je velká škoda. Reklamní předměty byly, jsou a budou efektivní reklamou, zejména pokud budete investovat do netradičních podob reklamních předmětů. S jakými předměty stoprocentně zaujmete?

• Silikonové náramky

K poměrně netradičním reklamním předmětům se řadí takzvané silikonové náramky, které jsou v současné době opravdu oblíbené. Lidé rádi nosí bižuterii, náramky a další serepetičky, které zdokonalí každodenní look. Silikonové náramky okouzlí zejména mladší generaci, konkrétně teenagery.

• Termonádoby

Věděli jste, že logo své firmy můžete natisknout i na termonádobu? Je to dnes velký hit, ty termonádoby. Zejména nyní, kdy se teploty schylují k bodu mrazu, jsou termonádoby brávány do práce, školy či na procházku. I termonádoby s logem firmy budou skvělým společníkem na výlety.

• Lehátka

Chybí vám místo k sezení na firemním večírku? Pokud ano, investujte do lehátek. Lehátka jsou v současné době velice atraktivní, dá se na ně natisknout doslova všechno. Co bude na vašem lehátku?

• Placky

Retro styl se vrátil a společně s ním i placky, které se nejčastěji zapíchávají do kabátů, na batohy nebo kabelky. I na placky si natiskněte své logo a někdo je bude hrdě nosit.

Stále uvažujete, co by mohlo být netradiční a zajímavé? Podívejte se třeba na multifunkční šátky, které jsou pro zimní období více než jen praktické.