Vdáváte se letos na podzim? Soustřeďte se na aktuální módní trendy

Podzimní svatby jsou obrovským hitem. Nikdo se nechce vdávat v létě, kdy je velké horko a kdy se potí nejen nevěsta a ženich, ale především svatebčané. Podzim je kvůli teplotám ideální roční období, ovšem je pravda, že se dlouho nepobývá venku, což je škoda. Za to jsou však mnohem krásnější svatební fotografie, v nichž hlavní roli hrají barevné listy a nádherně zbarvená příroda kolem. Ostatně pokud se právě na podzim vdáváte, nádhernou atmosféru vám nemusíme popisovat, jste si jí vědomi. Čeho si však možná nejste vědomi, jsou aktuální módní trendy, které se vnesly do světa svateb.

Každým rokem se mění svatební trendy. Jeden rok jsou úzké dlouhé šaty, jindy jsou vkusnější šaty kratší, které mají jen velkou vlečku a krajky na rukách. Podívejme se nyní na aktuální módní svatební trendy. Zaměřme se však na doplňky, nikoli na celkové krásné dlouhé svatební šaty. Ty si stejně každá nevěsta vybere sama podle svého gusta a také podle toho, jak jí které šaty padnou.

Mašličky do vlasů vnesou nevěstě něžnost

Svatební účesy se tvoří různé. Někdo volí vkusné drdoly, jiná nevěsta si nechává vlasy rozpuštěné, pouze si je natočí. V současné době jsou vkusné zejména ledabylé drdoly, které jsou ozdobeny drobnou mašličkou. Vespod drdolu je přichycený závoj, který se později sundá.

Mašličky ve vlasech dodávají nevěstě jakousi dětskou něžnost, o níž mnohé nevěsty skutečně sní.

A co korunky do vlasů?

Mnohé ženy touží po tom, aby byly jako princezny ve svůj svatební den, který je mnohdy jen jednou za život. Často proto zvažují, jestli si mají do vlasů zakomponovat korunku nebo nikoli. Při podzimním obřadu a podzimní svatbě korunku raději vynechejte, co však povolené je, jsou krásné ozdobné čelenky, které však nejsou tak výrazné, jako korunky.

Krajky jsou to, co dnes frčí

Ve svatebním světě se nyní uchylují nevěsty ke krajkám. Dělají dobře, jelikož krajky podtrhují něžnou duši nevěsty a zároveň romantickou povahu, kterou ženy mají. Krajky jsou buď na šatech nebo na závoji, často jsou na bolerku, které si ženy obléknou, když jim je v den svatby zima.