Jak strávit deštivý den?

Každý volný den bychom se měli snažit využít naplno. Přece nebudeme sedět doma na gauči, když je venku poměrně příjemně a když můžeme zažít něco, co doma jen tak nezažijeme. Co se týče špatného počasí, ani během takového dne nemusíme sedět jenom doma. Vždyť i během deštivého dne se dá zažít kopa legrace – existují mnohé kryté atrakce, které se nám taky postarají o nějaký skvělý zážitek.

Pakliže byste něco ojedinělého chtěli zažít i během deštivého dne, zajeďte si například do Ostravy. Právě v tomto velkém městě je pro vás připravena atrakce, která se nazývá „úniková hra“. Samozřejmě tuto únikovou hru najdete i v jiných dalších velkých městech České republiky, ale právě v Ostravě je nejvíce chválená.

Není se čemu divit, zde se totiž snaží o to, abyste pokaždé zažili něco zcela jiného, když sem třeba zavítáte poněkolikáté. Stále se zde připravují nové a nové únikové hry – jedna lepší než druhá!

unikove hry

V čem únikové hry spočívají?

Únikové hry jsou báječné nejen pro partu přátel, ale taky pro rodinu. Je to skvělé využití volného času, pokud nevíte, co byste měli podniknout. Budete totiž zavedeni do místnosti – ordinace bláznivého doktora, středověká mučírna, žalář, metro nebo kancelář či jiné podobné místnosti – a během časového limitu z ní budete muset utéct. Není to však tak jednoduché, jak to na první pohled může vypadat. Musíte najít a rozluštit rébusy a jiné další hlavolamy, které vám jako jediné pomůžou ven.

Pro kolik osob jsou únikové hry určené?

Únikové hry jsou vždy určené pro dvě až osm osob. Některé jsou dokonce až od čtyř osob – vždy záleží na druhu dané únikové hry. Časový limit je však všude stejný – jedná se o hodinu času, během které budete muset opustit místnost, v níž jste zavření.

Mimochodem – tato hra je skvělá pro teambuilding, protože se u pracovníků ukáže, jak dokážou nebo nedokážou pracovat v kolektivu.