Přišel čas na modernizaci. S čím sousedy dostanete do kolen?

Přemýšlíte nad modernizací domu? Pokud si doma připadáte, jako kdybyste trávili prázdniny u babičky v chaloupce, určitě se do modernizace pusťte, jelikož to váš dům potřebuje jako sůl. V současné době je navíc tolik módních trendů, které se krásně kombinují, že by byla škoda toho nevyužít.

Při modernizaci rozhodně začněte malováním. Volte něžné odstíny, nejlépe uděláte, když dům vymalujete do neutrální bílé barvičky. Pokud se rozhodnete dům vymalovat bíle, možná se stěny dříve zašpiní, ale vše se bude snadněji kombinovat a vše bude krásně vypadat.

Bílá barva se krásně kombinuje i s aktuálně velice oblíbenými a moderními kovovými prvky. Je dobré si dopředu promyslet, jestli po zlatých, stříbrných nebo měděných prvcích sáhnete, abyste k tomu přizpůsobili jednotlivé kusy nábytku.

Jestliže už máte jakousi vizi toho, jak by měl dům po modernizaci vypadat, pusťte se do nakupování jednotlivých kousků. Začněte však u osvětlení, jelikož to by se mělo kupovat jako první. Právě do světa svítidel a světel se dostalo mnoho trendů, které nesmí chybět v moderní domácnosti. Vyberte si z široké nabídky moderních svítidel v e-shopu osvetleni.com, s nimiž dostanete sousedy do kolen!

Osvětlení do každé místnosti

Mnozí lidé na osvětlení při modernizaci zapomínají, ale to dělají velkou chybu. Důvod je takový, že se posléze těžce kupují vhodná světla. Když se osvětlení vybere předem, nábytek se ke světlům lépe doladí. Nábytku je přece na trhu více než svítidel.

Pokud nakupujete ve zmiňovaném e-shopu, budete překvapeni širokou a pestrou nabídkou.

Jaké osvětlení je nyní in?

Pokud smíme poradit, nechtějte stejná světla do každé místnosti v domě. Zatímco do koupelny se hodí jednoduchá a malá bodová svítidla, do ložnic volte svítidla sádrová, která jsou jemná a nevyčnívající. Jídelna si zaslouží rovnou tři závěsná svítidla, do obývacího pokoje patří velké masivní osvětlení.