Nevšední kombinace, které lze dát na pizzu

Pizza patří k těm nejoblíbenějším pokrmům. Sice se říká, že je tou nejlepší pizzou ta, která pochází z místa, kde pizza vznikla, ale mnohé společnosti v Česku se té pravé italské velmi přibližují. Například restaurace STAMAR nacházející se ve městě Baška asi pět kilometrů od Frýdku-Místku je tím pravým místem, kam si zajít na vynikající pizzu, jež se bude rozplývat na jazyku. Pokud to máte do podniku daleko, využít můžete rozvoz pizzy, který firma nabízí. 

Jestliže si však připravujete pizzu v pohodlí domova, zkuste experimentovat. V podnicích se vám sice dostane skvělé pizzy, ale s chutěmi experimentovat můžete hlavně doma. Otázkou ale zůstává, jaké nevšední kombinace si na pizzu dát, aby vaše chuťové pohárky poznaly zase něco trochu jiného. 

Pokud vás žádná kombinace nenapadá, máme pro vás několik nevšedních tipů. 

Sýr s vlašskými ořechy

Milujete pizzu čtyř druhů sýra? Jedná se o velmi oblíbenou pizzu, které však chybí jedno, a sice vlašské ořechy. Ořechy k sýrům patří, je to skvělá kombinace a dobře to chutná. Proč to tedy nedát na pizzu, kde chuť ořechů i sýrů krásně splyne?

Cuketa, sýr a citron

Trochu méně všední kombinace je kombinace sýru, cukety a citronové šťávy. V současné době se jedná o velice oblíbenou kombinaci, která je stále více zkoušená. Jestli zachutná i vám, to je otázkou. Ale stojí to za risk, nemyslíte? Cukety jistě i vám rostou na zahradě v záhonech, je jejich sezona. 

Cibule, slanina a kozí sýr

Máte rádi slaninovou pizzu nebo pizzu, na které hraje svou roli i cibule? Pokud ano, pak si zamilujete nevšední kombinaci skládající se z cibule, slaniny a také z kozího sýru. Je to dokonalé splynutí sladké a slané chuti, vaše chuťové pohárky budou jistě mile potěšeni. Vyzkoušíte to? Ideální je zvolit červenou cibuli a prorostlou slaninu.