Velkoodběr použitých pneumatik a disků

Koupě nového auta je vždy velký moment v životě každého muže. Před samotnou koupí je cesta velkého rozhodování, jaký typu, značku a barvu auta zvolit. Nejedná se přece o tričko, které hned vyhodíte, když se vám nelíbí. Auto je pýcha a nevyměňuje se den co den. Je to trvalejší záležitost, která v sobě nese i investice do budoucna. Vždyť opravy poruch a další potřebné náležitosti nejsou zadarmo. Bezplatná není ani koupě zimních či letních pneumatik. Ovšem co by se pro takového mazlíčka neudělalo.

Co se týče pneumatik, mnoho lidí vyhodí nebo odnese do pneuservisu ty použité. Co s nimi ale má daný servis dělat? Mnohdy se rozhodne nabídnout svým zákazníkům tzv. velkoodběr. Častokrát se jedná právě o velkoodběr použitých pneumatik a disků, které mohou potencionální klienti ještě využít. Většinou se nejedná o části auta, které jsou na odpis. Divili byste se, kolik lidí touží byť po použitém, ale stále ještě funkčním zboží.

H+P AUTODEMONT, s. r. o. nabízí tuto možnost pro velkoodběratele. V zájmu společnosti je vždy prodat minimálně padesát kusů pneumatik či disků. Zákazníci se nemusí bát, že se jedná o špatnou kvalitu nebo že si budou muset stejné páry hledat – nikoliv! Firma nabízí pouze použité pneumatiky a disky v dobré kvalitě a především v párech. To může zaujat například podnikatele podnikající v oblasti dopravy. Pakliže vlastní deset autobusů nebo jiných přepravních vozů, vyjde jim mnohem levnější koupit ve velkoodběru použitých padesát kusů pneumatik, jež ještě dojezdí, než kupovat na všechny vozy zcela nové kousky. U H+P AUTODEMONT vyjdou jednotlivé pneumatiky v cenovém rozmezí od pěti do patnácti eur. Co se týče disků, tak ty je možnost zakoupit od dvou do deseti eur.

Pokud nemáte kde uskladnit pneumatiky, tak zkuste montovanou nebo plachtovou halu.