Máte doma meditační pyramidu? A víte, jak ji můžete využít?

O meditačních pyramidách jste jistě slyšeli. Jsou to pro mnohé magické předměty, které sídlí na jejich zahradě nebo třeba v obývacím pokoji. O meditačních pyramidách se s oblibou říká, že jsou to léčivé pyramidy, ale toto označení musíme brát s nadsázkou. Nejedná se o nic léčivého, je to spíše prostor určený k meditaci, ke čtení nebo k odpočinku a studiu. Tento prostor klidu může spět maximálně k tomu, že se člověku uleví po psychické stránce, ale nic víc bychom čekat neměli. Samozřejmě meditační pyramidy působí na každého člověka jinak, určitě tedy stojí za vyzkoušení.

Názory na meditační pyramidy se totiž podstatně liší. Odborníci jsou zastánci názoru, že se jedná opravdu jen o prostor určený k meditaci nebo ke čtení, který maximálně dopřává klid a pokoj psychické stránce člověka. Ti, kteří sílu meditačních pyramid, kterým se také mimo jiné říká i pyramidy energie nebo energetické pyramidy, jsou však toho názoru, že meditační pyramidy umí mnohem více. Uvádí se hned několik věcí, a sice že pyramidy dokážou člověka zbavit stresu a nahromaděného napětí, že si v nich člověk dokáže během půl hodiny odpočinout stejně, jako kdyby spal dlouhé hodiny, nebo že se urychluje hojení ran a uzdravování se z nemoci.

Jelikož jsou názory na energetické pyramidy opravdu rozdílné, stojí to za vyzkoušení. Nejlepší názor je přece ten, který si vytvoříme sami. Navíc pyramidální energie lze využít i jinak než jako prostor pro čtení a meditaci.

Pyramidální energie mění vodu v doslovný zázrak

Meditační pyramidy jsou známé díky tomu, že mění vodu doslova v zázrak. Může za to pyramidální energie, která v meditačních pyramidách vzniká, a to tak, že se pojí zemská a vesmírná energie. Pokud postavíte hrníček s vodou do pyramidy, vznikne voda, která má zázračné schopnosti. Dokáže například pozitivně ovlivnit zdraví zvířat, kromě toho prospívá rostlinám i lidem.

Je to ochrana před elektrosmogem

Také je nutné říct, že meditační pyramidy jsou skvělou ochrannou před elektrosmogem a patogenními zónami.