Looky, které je možné si vzít do divadla

Občas každý z nás má chuť vydat se za kulturou. Pokud takový pocit máte také vy, měli byste se vydat do divadla, což je obrovský divadelní zážitek, na který jistě budete pamatovat dlouho. V současné době je k dispozici mnoho divadel, které můžete navštívit. V některých hrají známější herci, v jiných méně známí, to však nic nemění na kvalitě odehrávané hry. Pokud jste si již vybrali divadelní představení, máme pro vás několik tipů na outfity, které si do divadla můžete vzít. Outfity jsou výhradně dámské, pro pány zase někdy příště.

Jelikož je divadlo kulturní instituce, neměli bychom si do této instituce brát tepláky ani džíny. To se zkrátka nehodí, v takových outfitech hrozí vyhození z divadla. Raději se nechejte inspirovat našimi looky a trhněte na sebe pozornost i samotných herců na jevišti.

Šaty dlouhé zahalující ramena

Pokud se vydáváte do divadla v době, kdy venku není zrovna teplo, doporučujeme si vzít šaty, které jsou dlouhé pod kolena. K nim přidejte kozačky nad kolena a samozřejmě nezapomeňte na listonošku, případně na psaníčko, které dotvoří look. Vlasy si sčešte nahoru, ať vyniknou šaty.

Jestliže se necítíte v kozačkách, samozřejmě je zde možnost si vzít lodičky. Kromě nich si můžete vzít i sandálky s plnou špičkou a řemínkem kolem nártu.

Kostýmky jsou stále elegantní

Dámy mohou podtrhnout svou ženskost elegantním kostýmkem, který není nic zakázaného, mnohdy dokonce vypadá daleko lépe než jakékoli šaty. Ke kostýmku vždy volte vhodný top, který by rozhodně neměl být prosvítající. Ke kostýmku volte větší psaní a samozřejmě lodičky (nízké boty opticky zmenšují a rozšiřují postavu v kostýmku).

Skládané sukně jako pro princeznu

Populární jsou i skládané sukně, které s doplní o jednoduchý top, body nebo halenku. Nebojte se výraznější sukně, červená upozorní, leč je velmi elegantní. Doplnit ji lze o jednobarevný top, který bude oproti barvě sukně nevýrazný. K této sukni se opět hodí sandálky s řemínkem okolo nártu.