Druhy dámských kalhotek. Jaké upřednostňujete vy?

Každá žena ví, že výběr spodního prádla není zrovna snadný. Zatímco podprsenky mohou táhnout a velikostně nemusí sedět, kalhotky většinou nesedí svým tvarem. Mnohé ženy většinou už mají své favority a vědí, jaké kalhotky jim sedí, proto se na ně při nakupování zaměřují. Možná ale víte jen o pár druzích, jiné druhy kalhotek vám unikají. Proto vás s nimi seznámíme.  

Bezešvé kalhotky 

Bezešvým kalhotkám se také jinak říká neviditelné kalhotky. Důvodem je to, že díky švům nejdou nikdy vidět ani pod sebevíc upnutějšími kalhotami. Navíc díky tomu, že jsou bezešvé, nedělají nehezké faldíky – zkrátka jen splynou s vaším tělem. Bezešvé kalhotky se nejčastěji nosí pod upnuté sukně nebo pod zmiňované upnuté kalhoty, oceníme je zejména při formálnějších chvílích.  

Tanga 

Tanga zná každá žena,  na druhou stranu ne každá je jejich favoritem. Lze říct, ženy se rozdělují na dvě skupiny, a sice na ty, které tanga milují, a na ty, které je naprosto nenávidí. Do jaké skupiny patříte vy? Zatímco pánové tyto kalhotky oceňují, gynekologové je na druhou stranu proklínají.  

Brazilky 

Dnes velmi oblíbený druh kalhotek. V typu brazilek se letos také vyráběl spodní díl plavek. Jedná se o vkusně střižené kalhotky, které jsou nejen pohodlné, ale také jsou sexy. Jsou vykrojené, ale neodhalují víc, než odhalovat mají. Ženy se v nich tak mohou cítit příjemně a mohou se na ně spolehnout.  

Stahovací kalhotky 

Ženy s větším bříškem ocení takzvané stahovací kalhotky neboli stahovačky. Nevypadají sice na první pohled hezky, vypadají jako bombarďáky našich babiček, ale na druhou stranu perfektně zakryjí to, co zakryté má být – a to i faldíky, které nechcete ukázat světu. I když nejsou na pohled lákavé, jak již bylo zmíněno, nikdo je ale vidět nemusí a každá žena se díky nim může cítit štíhleji a působivěji.