Koupí motorky to nekončí. Se vším ostatním pomůže Motopark

Motorky jsou v současné době trend. Pokud i vy toužíte po novém přírůstku do rodiny, který s vámi bude cestovat při západech slunce, motorka je ideální kandidát. Velice populární jsou motorky značky Yamaha. Ať už ale koupíte jakoukoliv značku motorky, je nutné mít na mysli, že koupí motorky to zdaleka nekončí. Investovat se totiž musí i do potřebného vybavení.

Než usednete na motorku, musíte být dobře vyzbrojeni. Převážně na silnou motorku nemůžete usednout v teplácích a šusťákové bundě. Je třeba koupit potřebné oblečení a příslušné vybavení. Otázkou tedy je, kde takové vybavení koupit a co všechno je třeba koupit.

Co je potřeba koupit?

Základem moto vybavení je samozřejmě oblečení na motorku. Nejlépe uděláte, pokud si koupíte kombinézu. Mnohým lidem kombinéza vadí, právě ti si kupují bundu a moto kalhoty. Při výběru dbejte na materiál. Jestliže chcete kvalitní oblečení, které pár let vydrží, investujte sice do méně pohodlného, ale za to do kvalitního koženého oblečení. Pokud chcete levnější oblečení, sáhněte po textilní verzi.

Dále je třeba koupit chrániče. Jízda na motorce je jeden velký adrenalin a jedno velké nebezpečí, proto musíte být dostatečně chráněni. Nejdůležitější je chránič páteře, poté je důležitý chránič ledvin, ramen a loktů. Zapomenout se nesmí ani na přilbu, která chrání to nejdůležitější – hlavu.

Co se týče dalšího vybavení, vyplatí se koupit plachtu na motorku, která motorku ochrání před nepřízní počasí či před prachem v garáži v zimě.

Kde vybavení koupit?

Existuje mnoho obchodů, kde vybavení na motorku koupíte. Ovšem jednička mezi autorizovanými prodejci značky Yamaha je jenom jedna. Je jí firma Motopark, která se zaměřuje na prodej motocyklů i na jejich příslušenství. Samozřejmě v nabídce e-shopu motopark.cz najdete i oblečení.

Motopark sídlí v Ostravě, kde má mimochodem velkou prodejnu.