Diana a Kate se neskutečně podobají. Víte, co mají společné?

Nad královskou rodinou se dnes a denně pozastavuje nejeden z nás. Důvodem jsou rodinné vztahy, které jsou dnes v královské rodině bohužel velmi napjaté. Stojí za nimi zejména spor mezi Kate a Meghan, tedy mezi ženami princů. Zatímco Meghan je v královské rodině teprve chvíli, Kate je tam už nějaký ten pátek a popravdě se do královské rodiny hodí trochu víc než Meghan. Důvodem jsou zejména věci, v nichž se Kate podobá na samotnou Dianu, která zemřela tragickou smrtí před více jak dvaceti lety.  

Víte, v čem se Kate a Diana podobají? Přinášíme seznam toho, v čem jsou či byly stejné.  

Diana i Kate měly opravdová zaměstnání 

Spojuje je zejména to, že každá ví, jak těžce se vydělávají peníze. Obě totiž měly svá opravdová zaměstnání. Diana byla původně taneční instruktorka, než se seznámila s Charlesem. Také byla učitelkou v londýnské mateřské školce. Kate nejdříve pracovala ve firmě svých rodičů, posléze přijala práci v módním domě jako asistentka nákupčího.  

Stejný styl oblékání 

Co se jim rozhodně nezapře, je stejný styl oblékání. Je zde možnost, že se Kate chtěla Dianě trochu podobat, to se jí však vede skvěle. Mají nejen stejný styl, ale také Kate často nosí šaty od návrhářky, kterou měla v oblibě i samotná Diana.  

Pózují stejně na fotkách 

Ať už se jedná o náhodu nebo je to pokus Kate napodobit Dianu, v každém případě pózují na fotkách opravdu stejně, všimli jste si toho? Je samozřejmé, že se ženy, jež patří k nejfotografovanějším ženám světa, musí naučit pózovat, Kate a Diana ale pózují zcela stejně, a sice kolena a kotníky mají u sebe, nohy nakloněné na stranu.  

Pomoc druhým jako jedna z hlavních priorit 

Kate i Diana se vyznačují svým dobrým srdcem. Obě totiž pomáhají druhým, a to i tehdy, kdy charitativní akce nejsou na programu dne. Pro Kate i Dianu je pomoc druhým jednou z hlavních priorit, patří k tomu například utěšování nemocných či převzatí ochrany nad několika charitativními organizacemi.