Čtyři nejoblíbenější vícedílné obrazy, které lze koupit do dvou tisíc

Určitě jste slyšeli o tom, že vícedílné obrazy se staly hitem ve světě bytových doplňků. Běžné jednodílné obrazy už zkrátka nejsou tak atraktivní, vícedílné obrazy budí neustále údiv. Pokud nyní uvažujete nad koupí obrazů, které se budou vyjímat nad vaší pohovkou nebo případně nad postelí v ložnici, vybírejte si z vícedílných obrazů na zeď, jež jsou opravdu výjimečnější. Jenže pro jaký konkrétní motiv se rozhodnout?

Vícedílné obrazy na stěnu jsou obrazy skládající se z několika dílů. Nejčastěji se pořizují třídílné nebo čtyřdílné obrazy, zkrátka nepřijdou ani pětidílné obrazy nebo sedmidílné obrazy. Vždy rozhodujte velikost prázdného místa, které chcete zaplnit. Jednotlivé díly se pak zavěsí na zeď ve vzdálenosti, jakou uznáte za vhodné, dokonce i v pořadí, jaké se vám líbí.

Abyste rozhodování měli snazší, přinášíme vám čtyři vícedílné obrazy, které se aktuálně řadí k nejoblíbenějším.

1) 3D obrazy

3D obrazy jsou výkřikem dnešní moderní doby. Jsou většinou součástí každé moderní až nadčasové domácnosti a zavěšují se většinou do obývacích pokojů nebo do vstupních chodeb.

2) Foto obrazy

Chcete na plátno zachytit radostný okamžik, který byl pro vás nezapomenutelným? Stačí, když poskytnete svou fotografii, z níž se vyrobí krásný foto obraz na zeď, jenž bude dnes a denně připomínat štěstí a radost prožitého a zachyceného okamžiku. Foto obrazy na stěnu jsou velice oblíbeným dárkem k narozeninám, většinou se dávají prarodičům nebo rodičům ke kulatinám.

3) Abstraktní obrazy

Pokud chcete svou domácnosti oživit něčím nevšedním a barevným, investujte do abstraktních obrazů, které jsou v současné době velmi, velmi oblíbené. Hosté se nad obrazy pozastaví, přemýšlí nad tím, co tím chtěl umělec říct. Hodí se zejména do vstupních chodeb nebo do obývacích pokojů, nehodí se do ložnic, protože nenechají člověka v klidu.

4) Obrazy krajiny

Člověka v klidu nechají naopak obrazy krajiny, které se hodí zejména do ložnic. I ty (stejně jako ostatní jmenované i nejmenované vícedílné obrazy zakoupíte v e-shopu topobrazy.cz)