Co nesmí chybět ve vaší garáži?

Máte motorku a přemýšlíte nad tím, co si do své garáže pořídit, abyste se o svého miláčka postarali co nejlépe? Podívejte se na tipy, se kterými se vám bude dařit mnohem lépe pečovat o váš stroj. 

Koberec pod motorku absorbuje kapky oleje

Koberec pod moto se postará o dokonalé zázemí pro váš stroj. Spolehlivě absorbuje kapky oleje i další nečistoty, které se ze stroje mohou uvolnit. Kvalitní koberce pod motorky mají vždy spodní pogumování, takže všechny nečistoty zůstanou zachyceny v něm. Perfektní tip do garáže, kterou pravidelně udržujete. Až si budete na svůj stroj montovat přídavná světla na chopper, nebo třeba mazat řetěz, pod motorkou bude vždy čisto. 

Místo na oděv

Asi si nepřejete, aby se vaše kožená kombinéza nebo textilní oděv na motorku povaloval v prostoru bytu, když může být součástí image vaší motorky. Pořiďte si věšák, na který si pohodlně pověsíte vše potřebné. Věci budou vždy na svém místě. Boty, helma, motorkářské oblečení, vše bude mít své pevné místo. 

Kompresor

Než vyjedete, hodí se změřit tlak v pneumatikách. Právě na této veličině často záleží naše bezpečí. Podhuštěné pneumatiky na motorce nepotřebujeme, stejně nebezpečné je i přehuštění kol. Sledujte pečlivě ideální stav před každou projížďkou. Kompresorem snadno upravíte hustotu vzduchu v kolech.  

Set nářadí

Zatímco pro běžné výjezdy vám stačí multifunkční nářadí v podobě odolného nože a nástavců, se kterými povolíte každý šroubek a vyřešíte vše potřebné, doma je to málo. Přeci jen budete dělat mnohem více úkonů než v terénu. Budete měnit svíčky? Žárovky? Olej a vzduchový filtr? Nářadí je součást garáže, která s vámi bude po mnoho dekád. 

Dostatek úložného prostoru

Garáž se nám začíná již pořádně naplňovat. Je čas na to, abychom zde postavili odolné kovové regály. Ty pojmou nejen kosmetiku a provozní kapaliny, ale také náhradní pneumatiky a nářadí. 

Garáž je místo, které byste pro sebe měli mít dokonale vybavené.