Chcete vyzkoušet novou a zároveň vyhlášenou restauraci u Prahy?

Slavíte výročí, uvidíte se po dlouhé době s rodinou nebo chcete požádat svou drahou a dlouholetou přítelkyni o ruku? Takové výjimečné okamžiky si vyžadují nevšední místo, kde bude panovat příjemná atmosféra. Jenže najít třeba restauraci, která by svou příjemností hladila na duši, která by byla po designové stránce opravdu krásná a kde by se zároveň člověk dobře najedl, to je v dnešní době oříšek. Jestli jste přehlceni rychlými občerstveními a plni nehezkých hospod a pivnic, kde se podávají jen známé české klasiky, vyzkoušejte něco nového.

Jestliže jste milovníkem evropské gastronomie a nejradši máte italskou kuchyni, zamilujete si novou, leč vyhlášenou restauraci Corso. Jedná se o luxusní restauraci evropské kuchyně se zaměřením na italské speciality, která se nově otevřela ve městě Řevnice za Prahou. Díky milé a příjemné atmosféře a duchu restaurace sem zamíříte jednou a s oblibou sem budete jezdit opakovaně, častěji a častěji.

Restaurace nejen pro výjimečné okamžiky

Ať už k vám přijede rodina, povýšíte nebo slavíte narozeniny, restaurace bude nejen místem pro výjimečné okamžiky. Díky skvěle sestavenému menu, v němž jednotlivé pokrmy jsou zcela autentické, a díky propojenosti chutí, visáže, obsluhy a atmosféry sem budete jezdit s oblibou. Na takové restaurace totiž nenarazíte na každém rohu.

Návštěva restaurace jako nezapomenutelný zážitek

I návštěva restaurace může být nezapomenutelným zážitkem. To ostatně dokazuje restaurace Corso, která velkým zážitkem opravdu je. Svůj podíl má na tom samozřejmě šéfkuchař. Šéfkuchařem je zde Daniel Holan, který své zkušenosti sbíral nejen ve světě, ale také ve vyhlášených pražských restauracích a podnicích, k nimž patří například Zdenek`s Oyster Bar nebo SOHO. Je zastáncem stručného menu, každému pokrmu však věnuje dostatek času a péče.