Dovolená se už blíží, rezervace parkování usnadní starosti

Chvíle plné odpočinku, strávené s našimi blízkými. Oddech od všedních starostí během letních nebo zimních volných dnů je zkrátka vítaný, načerpáme nové síly a vychutnáme si všechnu tu pohodu, která se s dovolenou pojí.

Kdo cestuje letecky, musí vyřešit i otázku, jak se k místu odletu dopravit. Obvykle je to vlastním autem, ale kde vlastně zaparkovat? Na běžném parkovišti jde o riziko, které se vůbec nevyplatí podstoupit. Mnohem lepším řešením bude svěření se do rukou profesionálů. Krátký rezervační formulář a máte vlastně hotovo!

rezervace parkování

Uvedete základní údaje, zamluvíte si místo

Datum a čas příjezdu a odjezdu, ale také volba, zda preferujete venkovní nebo naopak garážové stání. Parkovat na letišti je velmi snadné. Stačí jen, abyste byli ve smluvenou dobu na místě a pak předali vůz na přeparkování. Podobně jednoduché to bude i při předání vozidla poté, co se vrátíte z dovolené. Klíče na vás totiž už čekají v boxu.

Výhodou je několikastupňové zabezpečení, díky němuž si nemusíte při volných chvilkách na pláži dělat starosti. Fyzická ostraha je propojená s kamerami, k dispozici jsou i kryté garáže. HD kamery dohlédnou na parkovací plochu, infračervený bezpečnostní systém upozorní strážce na nesrovnalosti. A kromě jiného, pokud chcete vozidlo umýt a vyčistit, stačí si tuto možnost v průběhu rezervace ještě doobjednat. Domů pak pojedete krásně čistým vozem!

Online formulář je otázkou několika minut

V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas nazbyt, ale s tím už rezervační formuláře samozřejmě dopředu počítají. Půjde jen o minuty, vyplnění základních náležitostí je velmi jednoduché. Kalkulace ceny bude připravena okamžitě, víte přesně, kolik za objednané služby ve finále zaplatíte. Komplexní zabezpečení je sázkou na jistotu.