3 důvody, proč investovat do vlastní aplikace

Vlastní mobilní aplikace vám může přinést významnou konkurenční výhodu a náskok. Proč ji zařadit do marketingové strategie vaší firmy? Pojďte se s námi podívat na 3 největší důvody. 

Trvalá přízeň klientů

Mobilní aplikace vám umožní budovat trvalý vztah s vaším zákazníkem. Tím, že svému zákazníkovi usnadníte vyhledávání jeho informací, budete mít jeho důvěru. Když si do svého telefonního zařízení stáhne vaši aplikaci a bude s ní spokojen, máte jasnou cestu k jeho náklonnosti. Instalace aplikace vám umožňuje nabízet svému klientovi personalizované akční a reklamní nabídky, se kterými si vaše produkty a služby ještě více oblíbí. Vlastní aplikací také usnadňujete klientovi vyplňování formulářů. 

Akvizice nových klientů

Když zjistíte, že je klient s vaší aplikací spokojen, není nic jednoduššího než jej požádat o kladnou referenci. Tu může učinit na sociálních sítích, nebo ve své konkrétní sociální bublině. I zde se poté vyskytnou zájemci o vaše služby. Vlastní aplikace vám tak umožňuje přirozeným způsobem nabízet své služby i dalším zákazníkům. Zaujmete je konkrétní nabídkou, která bude určena jen pro ně? Nabídnete odměnu svým stávajícím klientům za to, že vám přivedou nového zákazníka? Je jen na vás, jak se bude vyvíjet váš marketingový postup. 

Oboustranná spokojenost

Vývojem vlastní aplikace usnadňujete práci sobě i svým klientům. Nikdo z vás nemusí složitě vyplňovat formuláře, vše je již nastavené a funkční. Mnohem lépe se také dozvíte historii objednávek svého klienta, nebo mu budete schopni aktivně odpovědět na jeho otázky na chatu přímo v aplikaci. Vlastní aplikace tak nabízí skutečně výhodný vztah pro obě strany – vás i vašeho klienta. Tvoříte zde dlouhodobý vztah se svým klientem, který bude ochotně odebírat vaše produkty a služby. 

Vlastní mobilní aplikace je cesta, kterou si pro svou firmu přejete získat. Bude to i vaše konkurenční výhoda?