Vydejte se na dovolenou plnou relaxu a pohody do nejpopulárnějších a nejkrásnějších termálních lázní v lázeňském centru Bükfürdö

Lázně Bükfürdö se nacházejí na severozápadě Maďarska blízko rakouských hranic a jsou dobře dostupné i z České republiky.

Díky náhodě, při níž se roku 1957 v obci Bük místo ropy objevil 58°C horký termální pramen s vysokým obsahem minerálů jsou dnes vyhledávaným místem pro léčbu poruch pohybového ústrojí, poúrazových a pooperačních stavů, chronických gynekologických a urologických zánětů, nemocí dýchacích cest a ve formě pitné kúry pro léčbu zažívacích potíží.

Lázeňský komplex celkově zabírá plochu 14 hektarů a nabízí dohromady přes 30 bazénů s léčivou termální vodou o teplotě 32-38°C, plavecké bazény s teplotou vody 26-28°C, zážitkové lázně a saunový svět.

Termální lázně v Maďarsku

Druhé největší termální lázně Maďarska v Bükfürdö Vám nabídnou spoustu legrace a zábavy ve čtyřdílném venkovním komplexu skluzavek. Projet se můžete na dlouze se klikaticím tobogánu anakonda, rodinné skluzavce, skluzavce ve tvaru cibule, ve které se chvíli několikrát zatočíte. Ti odvážnější se můžou vydat na tobogán kamikadze se strmým pádem.

Nejmenším návštěvníkům je v lázeňském areálu k dispozici moderní hřiště a dětská herna. Rodiče zase mohou využít k chvilce odpočinku pohodlná lehátka. Sportovní nadšenci určitě ocení sportoviště pro různé druhy sportů od plážového volejbalu, badmintonu až po stolní tenis. Celoročně se navíc můžete zúčastnit animačních programů.

Zažijte relaxaci trochu jinak. V zážitkových koupelích na Vás čeká Bláznivá řeka, sprcha na krk, perličková lůžka a koupele plné nezapomenutelného zážitku. Nejmenší návštěvníci si můžou užít dětský bazén, brouzdaliště nebo hernu.

Milovníci sauny nesmí vynechat svět sauny s tepidariem, aromatickou saunou, parní saunou, finskou dřevěnou saunou, infračervenou kabinou. Pobyt v sauně poté završte ve vnitřní odpočinkové zóně nebo vzdušných zahradách sauny. V léčebném wellness středisku se pak profesionálové postarají o kvalitu procedur.

Tip na ubytování

Pokud váháte, který hotel vybrat vyzkoušejte Hotel Piroska**** s vlastními zážitkovými lázněmi, třemi bazény, saunovým světem a nabídkou různých wellness programů.

Hotel Répce Gold**** uspokojí kvalitou služeb i ty nejnáročnější hosty. Krytou vytápěnou chodbou se navíc během chvilky dostanete do termálních lázní.