Svatební trendy pro letošní rok. Jaké šaty jsou pro trendy nevěsty?

I letošní rok je nabitý svatbami. Možná právě vy patříte k budoucím nevěstám, které zanedlouho stanou před oltářem se svým vysněným mužem a které mu řeknou své ano. V případě, že patříte k ženám, jež se letos stanou nevěstami, máme pro vás jedno doporučení, a sice informujte se o aktuálních trendech ve světě svateb. Právě díky svatebním trendům z vás bude nezapomenutelná nevěsta, která oslní nejen ženicha čekajícího u oltáře.  

Každý rok se svatební trendy trochu mění. Zatímco jeden rok byly moderní úpletové šaty bez ramínek, které krásně vyrýsovaly postavu, loňský rok se nesl spíše ve znamení krajek a tylových sukní. Jenže co přinesl letošní rok? Jaké trendy budou typické pro letošní rok, který je, jak již bylo zmíněno, taktéž nabitý svatebními dny? 

Kamínky a třpytky 

Možná jste už na konci loňského roku zaznamenali, že se do módy dostávají kamínky a také třpytky. Ano, je tomu opravdu tak. Ovšem v případě svatebních šatů byste se měli držet jednoho jediného pravidla, a sice všeho s mírou. Vypadat jako princezna je jedna věc, ale přehnat to se třpytkami nebo kamínky se nikdy nevyplácí. Stejně tak se nevyplácí ani polyester, který byste zmiňovanými aplikacemi doplnily.  

Nabírané rukávy 

Chcete si na svůj svatební den připadat jako princezna, na druhou stranu chcete být spíše moderní? V tom případě zvolte šaty, které budou mít krásné, nabírané rukávy. V současné době se s nabíranými rukávy setkáte na každém rohu, nosí se na saku, také na šatech nebo na halenkách, aktuálně také zavítaly do světa svatebních šatů.  

Splývavost a průhlednost 

Šaty, ve kterých vynikne vaše silueta, i to se letos nosí. Pod takovými šaty si představte jemně průsvitné šaty, které budou krásně splývavé. Jedná se o takzvaný glamour styl, který se nebojte doplnit páskem nebo nejrůznějšími aplikacemi, aby pas vypadal užší.