Pánové, tyto svetry vám nesmí chybět v šatníku!

Móda se každým dnem neustále mění. Vyznají se v ní snad jenom ženy, které chodí nakupovat takřka denně. Pánové však velice často bývají módou naprosto nepolíbeni. Je to škoda – pánská móda je aktuálně vážně skvělá, neustále do ní přibývá celá řada zajímavých kousků, které stojí za zmínku. V současné době by měli pánové svou pozornost věnovat hlavně rolákům, které se hodí nejen klasicky ke svetru, ale taky i k saku či smokingu. Kromě toho by svou pozornost měli věnovat i svetrům, kterých je na trhu habaděj a bez kterých bychom se v tomto ročním období neobešli.

Svetry jsou dneska samozřejmou součástí šatníků. Tedy hlavně v tomto ročním období, kdy neustále přemýšlíme, co na sebe navlečeme, abychom se co nejvíce zahřáli. Pokud i vy patříte k těm, kteří chtějí být v zimě v teple, jsou svetry skutečně samozřejmou součástí vašich šatníků. Jestliže jste tomuto druhu oblečení přišli na kloub až nyní, tudíž nakupujete si dostatek svetrů do šatníků až teď, možná byste měli vědět, jaké svetry se dneska koupit vyplatí. V obchodech je jich přece tolik, že se v nich málokdo vyzná, že málokdo sáhne po tom stylovém typu.

• kardigany

K těm nejstylovějším svetrům patří rozhodně kardigany, což jsou svetry většinou bez zapínání. Jsou skutečně stylové, do módy se dostaly už před pár lety. V současné jsou populární jak v ženském, tak v pánském světě. Pánové si mohou koupit tyto svetry snad v každém obchodě, jakýkoliv střih kardiganu je stylový, záleží tedy jenom na vás, jaký vám padne do oka.

• tenké svetry s dlouhým rukávem

Mnoho lidí si pod slovem „svetr“ vybaví hlavně tlustý oděv, který šijí naše babičky. Jenže svetr nemusí být jenom takový, může být skutečně i tenký – pokud si koupíte tenký svetr s dlouhým rukávem, nebojte se ho dát například na košili, kdy si jenom vyndáte límeček od košile. Přesně tak se to aktuálně nosí, s tímto nikdy neuděláte chybu.

Samozřejmě by se pod svetrem měla nacházet košile, která má pevný límec. Běžné kárované košile mají límec většinou nestabilní, ten by v kombinaci se svetrem nevypadal dvakrát dobře.