Oblékněte se do coffee stylu

Milujete kávu? Tak proč se rovnou nezačít oblékat do takzvaného coffee stylu. Pokud nepatříte k nákupním maniačkám, možná si nejste jistí tím, co to vlastně takzvaný coffee styl je. Nehledejte za tím žádný kávový motiv či záplaty v podobě kávového hrnku. Je to naopak poměrně jednoduché. Celé kouzlo takzvaného coffee stylu tkví v kombinaci bílé, hnědé a černé barvy čili celý styl je jen o kombinování barev, které jsou typické pro kofeinový nápoj, který tak milujeme.  

Pokud se začnete oblékat do barev kávy, rázem z vás bude opravdu nadmíru stylový člověk. Letošní rok se totiž nese ve znamení hnědé barvy a káva je nositelem tohoto odstínu. Nakupte si proto dostatek oblečení a začněte ho kombinovat. Začněte ladit se svou ranní či odpolední kávou.  

Symbolika jednotlivých barev 

Kombinace černé, hnědé a bílé barvy – to je kombinace kávy. Je však třeba konstatovat, že jednotlivé barvy nesou svou vlastní symboliku. Například bílá barva je barvou nevinnosti a čistoty. Hnědá barva je zase barvou zeminy, přírody. Je dobré ji však kombinovat právě s bílou, abyste nepůsobili chladně až nepřátelsky.  

Co se týče černé barvy, černá je barvou zcela neutrální. Hodí se naprosto ke všemu, navíc je v její moci optické zeštíhlení postavy. Černá barva rozhodně není smutnou barvou, působí seriózně a klasicky.  

Zamilujte se do kávového stylu 

Pokud nejste milovníkem pestrobarevných kombinací, rozhodně si kávový styl zamilujete. Jednotlivé barvy jsou neutrální a hezky k sobě jdou, i při kombinaci nevykřikují na své okolí. Pokud byste přece jenom zatoužila po nějaké pestrosti, hravě s barvami zkombinujete zelenou nebo třeba červenou barvičku.  

Jestliže si nejste jistí tím, jaký kousek oblečení by měl nést jakou barvu, mrkněte na internet. Do kávového stylu se dnes obléká nejedna celebrita, která vám může být inspirací.