Jaké vzory nesmíme postrádat v šatníku?

Náš šatník by měl být pestrý a rozmanitý. Přece jenom každý den si máme chuť obléknout něco jiného, někdy bychom nejraději chodili oblečeni jako vdovy, jindy chceme zářit všemi barvami na míle daleko. Kromě barev je však třeba mít v šatníku i dostatek vzorů. Takové vzory jsou vždy oživení našeho outfitu, otázkou však je, jaké vzory v současné době „frčí“.

Móda se mění ze dne na den. Jestliže nesledujete módní trendy, možná toužíte po pomoci, kterou vám nyní nabízíme. Přinášíme vám seznam vzorů, které aktuálně nesmíte postrádat ve svém šatníku. Jsou to vzory, které jsou nyní stylové a které si zamilujete. To, s čím je budete kombinovat, to je jenom na vás, ovšem dbejte na to, abyste vzory nekombinovali s jinými vzory.

Jaké vzory jsou tedy nyní in?

Květiny

Určitě jste zaregistrovali, že se všude nosí květiny. Květinové vzory jsou dnes skutečně vzory, které nesmíte doma postrádat, a to ať už jste žena nebo muž. Ženy si je mohou koupit například na halenkách, kdy halenky jsou posety drobnými kvítky. Květiny jsou taky na kabelkách, kde jsou obzvlášť vkusné, dále je můžeme nosit na kabátu, ale zde je třeba myslet jenom na mírné posetí květinami. Co se týče mužů, ti se nemusí bát například triček se vzorem květin.

Proužky

I proužky se stále nosí. Je to jakýsi nadčasový vzor, který se nosí, nosil a bude nosit. Samozřejmě je třeba mít na paměti, jaké proužky nás zeštíhlují a jaké nám naopak přidávají na váze. Proužkové byste měli mít hlavně košile, košilové šaty nebo kalhoty.

Káry

Kárované kousky se opět vrátily do módy. V současné době jsou kárované kousky to nejlepší, co si z obchodů můžete přinést. Pokud milujete saka, tak byste jedno takové měli mít i v kárované podobě. Stejně tak kostým – ten se hodí například na ples. Samozřejmě kostým si nemusíte šít na míru, stačí si koupit sako a kalhoty, které k sobě pasují.