Jaké spodní prádlo si dámy pořizují nejčastěji?

Spodní prádlo patří k druhům oblečení, které si dámy pořizují jednou za čas. Jen málokterá žena si pořizuje co týden nové kalhotky nebo podprsenky. Ví totiž, že výběr spodního prádla není zrovna snadná záležitost. Kalhoty musí stejně jako podprsenky dobře padnout, nikde neškrtit nebo netáhnout a musí být navíc krásné na pohled.  

Zaměřme se však nyní na kalhotky a prozraďme si, jaké kalhotky ženy nakupují na internetu nejvíce. V nedávné době se totiž dostaly na světlo světa statistiky, které odhalily, jaké spodní prádlo ženy nejvíce upřednostňují.  

Zeštíhlující kalhotky vedou 

Statistiky ukázaly, co už dávno víme, a sice že ženy se starají o svůj vzhled. Chtějí vypadat štíhlejší, než jsou, a chtějí si pomoct různými způsoby. Kupříkladu si pořizují zeštíhlující kalhotky, jejichž účel je jasný – má je zkrátka zeštíhlit.  

Zeštíhlovací kalhotky jsou typické svým vysokým pasem a také svou měkkostí a lehkostí. Většinou jsou hedvábné a mají velice rychlé schnutí. Ženy je možná mají rády i proto, že dovolují pokožce dýchat a že krásně tvarují pozadí. Nejvíce se nosí hlavně na plesy nebo do upnutých šatů, v nichž ženy chtějí vypadat opravdu skvěle.  

Krajková tanga jsou také oblíbená 

Na druhém místě se umístila krajková tanga, která jenom potvrdila to, že ženy chtějí vypadat i sexy ve svém spodním prádle. Většinou mají krajkovanou i podprsenku a spodní díl spodního prádla musí k tomu vrchnímu perfektně ladit.  

Většinou se volí univerzální černé, ale také se v obchodech nenechávají ty červeně zbarvené. I bílé jsou poměrně kupované, i když jsou pozadu za zmiňovanými červenými a černými modely.  

Obecně však lze říct, že krajkové kalhotky jsou oblíbené. Nemusí to být zrovna tanga, ale i kalhotky klasického střihu. I ty se zkrátka stále nosí a vede opět zmiňovaná trojice barev, která se bere za nejvíce sexy kombo.