Jaké módní trapasy se v létě mohou stát?

Léto je ročním obdobím, během kterého všechny ženy chtějí vypadat dobře. Dbají na to, aby se zakryly všechny jejich nedokonalosti, proto se oblékají do takových módních kousky, které zakrývají přebytečná kila. Léto je totiž období, během kterého se nemůžeme zahalit do svetrů a bund, které by nám kila zakryly. Musíme se překonat a ukázat se v lehkém oblečení, v němž nám nebude horko, ale které nebude zakrývat všechno. Při volbě toho, co si vezmete na sebe, se vyvarujte několika módním hříchům, které by vás přinesly do módního pekla. Takové módní hříchy ostatní lidé vnímají jako trapasy, proto si na ně dejte velký pozor.

Pozor na průsvitné sukně

Mnohé ženy chtějí svůj nedokonalý zadeček zamaskovat tak, že si obléknou sukni. Ta obvykle zakrývá celulitidu i nehezký zadeček, bohužel ne pokaždé. Ženy si bohužel málokdy všimnou, jestli jim prosvítá spodní prádlo nebo nikoli. Zkázou mohou být zejména světlé sukně, konkrétně bílé sukně, pod nimiž ukrýváme tmavé spodní prádlo. Průsvitné sukně mnohdy mohou ukázat víc než naše spodní prádlo. Konkrétně mohou ukázat i naši celulitidu, kterou chceme zakrýt.

Do sandálů nepatří ponožky

A opět se dostáváme k módnímu hříchu, kterého se dopouští velká spousta z nás. Pokud milujete sandály, noste je, jsou moderní a stylové, ale nikdy do nich nedávejte ponožky, které už tak stylové nejsou. Navíc díky ponožkám se budete zbytečně potit, tudíž zbytečně bude zapáchat noha, což je v létě nadmíru nepříjemné.

Upozorňujeme tedy ještě jednou. Sandály ano, ponožky (zejména bílé) ne.

Pozor na hluboké výstřihy

V současné době najdeme v obchodech mnoho zajímavých topů, které se pyšní hlubokým výstřihem. K hlubokému výstřihu však nepatří podprsenka, proto ji ženy nechávají doma. Jestli také patříte k těmto ženám, dejte si pozor na to, aby prsa nekoukala ven. Vyhnete se tak velkému trapasu, který si budete pamatovat do konce života.