Filmové přívěsky nejsou trhlé, naopak jsou opravdu vkusné!

Filmy miluje snad každý, ale ne každý má čas se na ně dívat. Je ale nutné poznamenat, že taky ne každý film je naprosto senzační a stojí za zhlédnutí. Některé jsou jen jakési frašky, na které se jenom vyplýtvaly peníze. Ovšem některé filmy jsou však naprosto geniální a jsou oblíbené napříč generacím. Mezi takové se řadí například i nestárnoucí sága o Harrym Potterovi, kterou dnes zná opravdu každé malé dítě. Na trhu je tento příběh k mání už dvacet let a je pro mnohé tento svět kouzel ten, ve kterém žije celý svůj život. Další takovou velice oblíbenou ságou je například i novější verze dobrodružství, a to Hunger Games. Tato série hladových her zaujala nejen diváky, ale také čtenáře po celém světě.

Avšak takových ság jsme mohli vyjmenovat stovky, ale jen tyto dvě nás oslovily nejen svým dějem a oblíbeností hlavních postav, ale také tím, jak se jednotlivé prvky vyskytující se v těchto filmech a knihách dokázaly dostat i do reálného světa a do reálných obchodů. Většinou se jedná o přívěsky, které se aktuálně nosí ve spojitosti s tím, jak moc oblíbené filmy jsou. Není to nic trhnutého, ale naopak se jedná o velice vkusný doplněk, který zaujme a hezky doplní každodenní look.

• Relikvie smrti

Pokud se budeme bavit o Harry Potterovi, tak si každý jistě vybaví pohádku o relikviích smrti, kterou si můžeme poslechnout v sedmém díle. Zde se zaujalo zejména tvarem těch relikvií, po kterém najednou zatoužil celý svět. Takové přívěsky s relikviemi nyní najdete nejen ve fans obchodech, ale také už i běžně na internetu nebo v takových značkových obchodech, kde nakupujete co chvilka.

• Reprodrozd

U Hladových her tomu bylo tak podobně. Zde se však zaujalo zejména reprodrozdem, který se najednou vyskytuje na každém pultu obchodů. Nejlevněji se dá taková přívěsek najít na cizích internetových obchodech. Mezi ně patří například Ebay nebo třeba Wish. Přívěšek s reprodrozdem je však taky opravdu vkusný a rozhodně udělá hezký doplněk k jakémukoliv běžnému outfitu.