Barevné polobotky jsou vkusnější než ty běžné!

Bot není nikdy dost! To je rčení, kterým se aktuálně řídí nejedna žena. Ženy jsou většinou takové, že se na boty opravdu ohlíží. Pro mnohé ženy jsou boty právě to, co dokončuje a dolaďuje konečný look. Jenže mnoho žen o boty nepečuje tak, jak by mělo. Je to škoda, ale na druhou stranu ony si za ně zaplatily, pak ať se o ně starají dle svého uvážení. Je však nutné zmínit, že se určitě nejednalo o levnou záležitost, proto drobné pozastavení se nad tím, jak se o ně správně starat, není na škodu.

Každá žena by měla mít ve svém botníku nějaké boty pro zvláštní příležitosti. Jedná se tedy většinou o lodičky, které jsou elegantní, vkusné a hlavně dělají hezkou nohu. Dále by tam mělo být i něco pohodlného – to jsou většinou tenisky, a to aspoň dvoje. Baleríny jsou také nutností stejně jako sandálky pro horká léta. Žabky na pláž či na koupaliště jistě také oceníte, stejně jako kozačky na zimu. Ovšem i pánové by měli mít ve svém šatníku nějaké boty, které se jim vyplatí nosit. Jedná se o minimálně dvoje tenisky nebo botasky, dále pak o žabky a v neposlední řadě nějaké zimní boty či plátěné slip-ony pro teplé letní podvečery.

Ne každý se však takovou základní obuví pyšní. Někteří se například soustřeďují pouze na polobotky, což je také obuv, která se unosí nejen u žen, ale také u mužů. Pokud máte doma však klasické černé polobotky, rovnou je vyhoďte, protože černé polobotky se už dávno nenosí. Dnes už vítězí barvy!

Stříbrné, modré, žluté i hnědé!

U žen se staly populární a velice moderní konkrétně stříbrné polobotky, které najdeme v obchodech především s vyvýšenou podrážkou. Jedná se o unikátní boty, které bude určitě kdejaká žena závidět. Takové boty jsou skvělé, protože oživí i ten nejběžnější look. Potom také ženy uchvátí i jinými barvami polobotek, pokud tedy nezvolí černou klasiku.

U pánů platí to samé – černá klasika se nenosí. Pokud toužíte po klasickém provedení polobotek, pak sáhněte po hnědé variantě. Pakliže chcete mít polobotky v modernějším provedení, které budete kombinovat zejména s oblíbenými džíny, pak zkuste modré nebo třeba zelené provedení – v obchodech barevných kousků najdete teď opravdu dost.