Vybíráme šperky podle znamení horoskopu. Které se hodí k vám?

Chcete si svou dosavadní sbírku šperků trochu oživit? Přemýšlíte nad tím, jaké kousky si do své stávající sbírky zakoupit? Nerozhodujte se podle toho, co se aktuálně nosí. Rozhodujte se podle svého znamení, ve kterém jste se narodili. Člověk si bohužel neuvědomuje, co všechno o nás naše znamení prozrazuje. Umí říct, jaké jsme povahy nebo jakými jsme milenci. A také nám umí poradit v případě, že si vybíráme šperk, který outfity pozvedne opět na vyšší level.  

Pro berany šperky odvážné a výrazné 

Nejdříve začněme berany. Mluvíme o znamení zvěrokruhu, které je dostatečně sebevědomé, proto se mu hodí šperky výrazné a také odvážné. Pokud milujete šperky z drahých kamenů, z celé nabídky volte rubín, který je synonymum pro sílu a moc. Zároveň je to však kámen vášně a lásky, který dokonale souzní s beranovou povahou.  

Pro blížence citrín 

Zatímco berani se mohou ozdobit sytě červeným rubínem, blíženci by měli zase sáhnout po žlutě zabarveném citrínu. Hovoříme o kameni plném energie, radosti a vitality, což přesně souzní s povahou blíženců. Navíc se jedná o svěží, střídmý kámen, který je velice zdobný a který se bude zaručeně vyjímat na nejedné ruce nebo v nejednom dekoltu.  

Panny potřebují jemné, nijak křiklavé šperky 

Pokud jste se narodili koncem srpna, respektive v první polovině září, spadáte do znamení panny. Toto znamení je známé tím, že nerado na sebe přitahuje pozornost. Proto volte šperky jemné, nijak křiklavé ani nijak odvážné. Podtrhněte sovu jednoduchou eleganci a zkombinujte ji s praktičností, která je pro vás tak typická. V ideálním případě sáhněte po smaragdu, který k vám zašle uklidňující vibrace. 

Štír volí jednoduché, přesto výrazné šperky 

Kombinace jednoduchosti a výraznosti – to je typické pro znamení štíra. Co milují, tak jsou ostré hrany a řezané šperky, které mají spíše tmavé odstíny. Ideální je černý diamant, který má velmi silný, magický náboj.