Tipy, kde prodat oblečení, které už nenosíte

Dřímá ve vašem šatníku větší množství oblečení, které už nevynosíte, protože je malé, nelíbí se vám, nebo je naopak větší velikosti? Nemusí vám zbytečně zabírat místo ve skříni, může vám naopak hezky přispět do rodinného rozpočtu, což se v této době víc než hodí. Pojďme si prozradit, kde oblečení prodat, pokud ho už opravdu nenosíte a jenom o něj denně zavadíte. 

Internetové bazary jako sázka na jistotu 

Mezi tipy, kde prodat oblečení, patří i internetové bazary. Jsou pravděpodobně tou nejvyužívanější a nejběžnější metodou, jak se starého, nebo méně využívaného oblečení zbavit. V současné době je tím nejatraktivnějším vinted.cz, kam stačí nahrát vyfocené kousky oblečení, popsat jejich stav, uvést velikost a značku a tím je vše dokonáno. 

Případně je možné využít i Marketplace na Facebooku, případně jiné podobně tematicky směřované skupiny na Facebooku. I zde se denně otočí nemalé množství oblečení a keramické prasátko strážící váš rozpočet bude štěstím bez sebe. 

Kamenné second handy stojí za vyzkoušení 

Anebo se vyplatí oslovit kamenné second handy. Tato alternativa přichází vhod každému, kdo internetovým bazarům zrovna příliš nefandí. V současné době jsou velice oblíbené a populární, i proto se nachází prakticky v každém městě. Běžte se zeptat, jestli nemůžete také přispět svým oblečením, které byste rádi prodali a které je samozřejmě ve výborném stavu. 

Mnohé second handy velice rády rozšíří svou stávající nabídku nebo se alespoň podívají na to, z čeho se ta vaše nabídka skládá. 

Bazary oblečení ve městě 

Jednou za čas se v mnohých městech uskutečňují bazary s oblečením. Prodejci si zde mohou pronajmout některý ze stánků za malý poplatek a prodat všechno, co jim doma dřímá. Když se nabídnou skvělé ceny, budete odcházet s příjemným výdělkem.