Podzim si žádá své: Pořiďte si sexy kozačky nad kolena

Podzim je tady a s ním i chladnější dny. Dnes už kozačky nejsou jenom záležitostí zimy. Vyrábějí se totiž z různých materiálů, i lehčích a nadělají parádu za různého počasí. Vysoké kozačky dodávají ženám styl. Jedná se o boty, které dokážou mimořádně zdůraznit ženskost, pokud se vhodně zkombinují s oblečením.

Nikde nesmí tlačit

Mohou působit neodolatelně sexy, protože zdůrazní tvar ženské nohy, která se opticky zeštíhlí a zúží. Jak můžeme kozačky nad kolena charakterizovat? Velice často horní část lýtka obklopuje úzký pásek. U kolene je potom bota rozšířená. Holeň je pak zhotovená z měkkých materiálů, aby lýtko dokonale obklopila. Protože i když jde samozřejmě o eleganci, důležité je i pohodlí nositelky. Není přípustné, aby kozačky někde tlačily. A nejde je o klasiku, řešení bot může být i velmi originální.

Vždy budete „in“

V zásadě máte na výběr ze tří typů kozaček nad kolena: elegantních, extravagantních a moderních. Kozačky tohoto typu ze své podstaty nikdy nebudou usedlou babičkovskou obuví. Vždy budou budit pozornost a mít šmrnc. K čemu se kozačky této délky nejlépe hodí? Perfektně sedí k úzkým přiléhavým elastickým džínům či legínám, kdy obuv nazouváte přímo na ně. Pak můžete vyrazit ven klidně i v legínách a bude to vypadat velice elegantně. Boty vám prodlouží a zeštíhlí nohy. Doplnit se dají třeba dlouhým svetrem či topem, ovšem stejně dobře bude k úzkým kalhotám pasovat i kratší obepnutý kabátek.

Minisukně působí sexy

Pokud chcete nosit ke kozačkám sukni, vysoká obuv tohoto typu si žádá úzkou minisukni. Působí to sexy. Celkově ale pozor na model vysokých kozaček s krátkou sukní. Hodí se na firemní večírek, ale určitě ne do práce nebo na formální schůzku. Také je dobré volit barevně střízlivé oblečení, třeba černý rolák, krémovou minisukni pro kontrast a černé kozačky. Komplikované vzory na látce a barevné kombinace působí lacině, boty totiž poutají pozornost samy o sobě.