Když holdujete pin-up stylu

Elegantní retro styl pin-up girls se stále více vkrádá do našich šatníků. Protiváha hipster stylu inspiruje a lahodí oku. Vychází z 50. let a starších období. Nese sebou směs naivity, koketerie i elegance. Svůj outfit ladí podle nálady i osobního naturelu a posouvá jej vždy do jiné roviny. Může vám víc sedět lady look nebo malé holčičky? Můžete být svůdnicí a každý den jiná. Nápady lze hledat ve starých reklamách, filmech typu Pomáda nebo ve stylu hvězd současné a historické burlesky.

Swingové šaty a spodničky

Hodí se nejen na elektro swing party, ale i na letní procházku po městě či kávu ve stylové kavárně. Jsou nesmírně ženské a doplněné vhodným tvarujícím spodním prádlem vykouzlí sexy tvar přesýpacích hodin bez ohledu na vaši konfekční velikost. Spodnička pod šaty se širokou sukní změní řadový outfit na prvotřídní ženský retro model. Spodničku může být vykasaná či decentně vykukovat z okraje sukně. Je stylová a hravá. Patří k ní nezapomenutelná rudá rtěnka.

Ve vašem šatníku nesmí chybět slušivé spodní prádlo. Žádná tanga, sportovní podprsenky a spodní košilky. Jde o kvalitní, dobře padnoucí prádlo. Z materiálů je to satén, krajka, výšivku a šněrování. Doplňte širší podvazkový pás, který vašemu tělu dodá požadovaný tvar, klasické zdobené kalhotky a podprsenku, která ty vaše přednosti pozvedne a udrží na tom správném místě. Ladné křivky podpoří šikovné spodní prádlo, které vaše tělo vytvaruje do žádoucí podoby. Kolová nabíraná sukně a doplňky jako květina či šátek do vlasů nesmí chybět.

Korzet, síťované punčochy a punčochy se švem

Pořiďte si alespoň jeden klasický korzet a naučte se jej nosit. Korzet vás narovná, přinutí držet tělo zpříma, poprsí vynikne a vychutnáte si naplno svoji ženskost. Punčochy se švem patří k punčochám na podvazku. Nejstylovější jsou punčochy se švem na zadní straně nohou, kdy šev musí být stále rovně. Síťované punčochy nebo punčocháče s přiměřenou velikostí ok vám dají styl ďáblice. Pouzdrové šaty vás donutí zkrátit krok a zpomalit ladnou chůzi. Budete v nich vypadat elegantně i důstojně. Ideální jsou ty s nařaseným živůtkem a tenkým páskem v pastelových barvách. Klasické lodičky na vysokém podpatku doplní celkový vzhled.