Jaké bundy na jaře pofrčí?

Letošní jarní kolekce bude skutečně rozmanitá. Opět se budeme mít na co těšit. Do módy se dostanou další podoby skvělých, pohodlných mikin, opět se trochu rozšíří kolekce sak, která se nyní taky hojně nosí, a to hlavně v kombinaci s džíny a teniskami. Co se týče jarních bund, moc nových kousků se nám neukáže. Krok vedle neuděláme, pokud si na sebe přehodíme to, co frčelo vloni. Pojďme si říct, jaké bundy se na jaro vyplatí vytáhnout ze svých šatníků.

Když přijde jaro, znamená to, že opět odzvonilo všem huňatým kožichům, které jsme se během zimy naučili nosit. Do módy se bohužel dostanou stříbrné kousky – stříbrná barva je však hezká jenom na botách, nikoliv na bundách. Jestliže si koupíte bundu ve stříbrné barvě, bohužel budete vypadat jako kosmonaut, po čemž rozhodně netoužíte.

Pojďme si však říct, jaké bundy se letos na jaro zaručeně budou nosit.

Jsou libo křiváky?

Opět se potvrdí to, že křiváky jsou doslova nesmrtelné. Pokud si křiváky oblečete, neudáte s nimi chybu. Opět bude platit, že barevnost se na jaro vyplácí. Kromě černých křiváků byste tak měli mít i hořčicově žluté křiváky nebo červené křiváky, kterými budete zářit na míle daleko.

A opět u těchto barevných křiváků platí, že je třeba si dávat pozor na kombinace!

A co kabáty?

Samozřejmě byste neměli zanevřít ani nad kabáty. Kabáty rovného střihu se letos zařadily taky mezi nesmrtelné kousky, které se vyplatí mít ve svém šatníku hned v několik barvách či v několika délkách. Vynikat budete hlavně s dlouhými kabáty, které sahají až do půli lýtek, ale taky neuděláte špatně, když si koupíte kabát sahající sotva pod zadek.

I na džínové bundy se dostane

Během pozdního jara se dostane i na džínové bundy. Než se ukáže sluníčko v plné své kráse, budete moct nosit džínové bundy v té teplejší podobě s kožíškem. Až se začne oteplovat, už nic nebude bránit v tom, abyste neměli džínové bundy v té klasické, kratší podobě.