Jaká je vlastně italská móda?

Itálie, to není jen pizza, špagety a pravá italská zmrzlina. Jsou to třeba i designová, proslulá a rychlá auta. Součástí Itálie, kde se psaly některé důležité dějiny, jsou kouzelného místa a romantická města jako Benátky, či spousta antických památek. Italky jsou opravdu krásné ženy a Italové představují šarmantní chlapy, co okouzlí nejednu cizinku. Zmíněná italská móda je zastoupena celou škálou slavných módních značek a slavný Fashion week v italském Miláně, dává tomuto místu přívlastek město módy. Italská móda je prostě nádherná.

Italská móda

Italská móda je velmi energetická, šarmantní, elegantní, smyslná, moderní a stylově originální. Nebojí se ani výrazných barev a vždy jsou mistři kombinace. Nosí jednoduché, ale mistrně propracované střihy bez zbytečných ozdob. Řádně propracované kousky nesou spoustu detailů. Zaměřují se i na extravagantní kousky, a nejsou tak konzervativní, jako je občas česká móda. Italská móda dá vyniknout vaší osobnosti. Můžete zvolit jen jeden kousek nebo vyjít na ulici oblečená jako pravá Italka. Pak vás má zdobit kvalitní kabelka, klobouk a doplňky. To vše totiž koupíte v různých barvách a velikostech. Krásné jsou i jemné šátky a šály, které v zimě zahřejí a v létě dodají na kráse.

Jako správná Italka

Pokud se chcete začít oblékat jako Italka a získat tak jejich pověstný šarm a odvážný styl, nesmí vám chybět následující kousky. Určitě si pořiďte sexy dámské šaty, určitě i koktejlky, přidejte k nim šátek a klobouk i velké sluneční brýle. Co vám určitě nesmí chybět, je dámská, kvalitní a luxusní kabelka. Pak už jen prvotřídní boty, v zimě určitě kozačky. Spousta doplňků a vychytaných kousků v šatní skříni. Dejte si naopak pozor na určitá italská pravidla. Pokud vyrážíte v Itálii za historickými památkami, do kostela vás nepustí bez zahalených nohou a ramen. Oděvních gigantů je v Itálii opravdu spousta. Italové jsou vyhlášení tvůrci kabelek a koženého zboží, ale i luxusních parfémů. Jejich móda tvoří jak eleganci, tak i extravaganci, a to včetně spodního prádla, plavek a doplňků.