Džíny letošního podzimu. Co se bude nosit?

S příchodem podzimu jsme ze svého šatníku vyhodili šaty a také sukně, které jsme schovali zase na příští rok. Jelikož se začíná ochlazovat, je čas spíše na méně lehké oblečení, do šatníků vracíme zase trochu teplejší kousky. Mezi nimi jsou ostatně i džíny, které jsou však univerzálním kouskem, jenž se nosí po celý rok. Džíny jako takové jsou opravdu nestárnoucí, pravdou však je, že i ony se mění s plynoucími měsíci. Nabízí se tedy otázka, jaké džíny se budou nosit během podzimu? 

Nová módní sezona přišla a přinesla s sebou i celou řadu nových trendů. Mezi nimi se najdou originální halenky a také košile, u nichž máme dbát na detaily. Nejvíce diskutované a probírané jsou však džíny, které se budou nosit zase v trochu jiných střizích než vloni v této roční době. Jaké střihy budou letos in? 

Mrkváče, zvonáče 

Ať už džínům, které se rozšiřují v oblasti kolen až ke kotníkům, říkáte mrkváče nebo zvonáče, oživte si toto označení. Právě tento střih džínů se totiž vrátil, což je pro mnohé opravdu obrovské překvapení. Někteří lidé zůstali až v šoku, když zjistili, že se mrkváče znovu vrací do módy. Dalo se to však čekat, vždyť aktuální trendy jsou kopií trendů ze sedmdesátých, osmdesátých let.  

I když zvonáče či také mrkváče jsou trendy, ne každý má na ně odvahu. Mnozí si je neobléknou, jiní je však nosí s hrdostí.  

Skinny džíny 

Opět hlásí svůj návrat po letech takzvané skinny džíny, které jsou mezi lidmi nadmíru oblíbené. Jedná se o skvělý kousek, který rozhodně nesmí chybět v žádném dámském šatníku. Skinny džíny zvýrazňují dámské křivky, snadno se navíc se vším kombinují. Koupit je lze za několik stovek korun, najdete je však ve všech obchodech s oblečením v hojném množství.  

Džíny s vysokým pasem 

Stále se nezapomíná ani na džíny s vysokým pasem, které by však měly nosit spíše ženy, které mají dlouhé nohy. Ženy s menší postavou to může opticky zmenšovat, navíc ne každé ženě dělají hezkou postavu.