Co vám nesmí chybět v kabelce

V každém takovém módním doplňku se totiž ukrývá několik nezbytností, bez kterých nemůžete udělat ani ránu, ani jeden jediný krok přes práh. Kromě toho, že by se nám v kabelce měla ukrývá kvalitní kožená peněženka, bychom v našem každodenním parťákovi neměli postrádat ještě následujících několik drobností.

Mobilní telefon

Kdo dnes nemá mobilní telefon, jako kdyby nebyl. Ne, opravdu. Pravděpodobně dnes už neexistuje nikdo, kdo by mobil neměl. Opomineme-li děti, které se ještě nenachází v takovém věku, aby telefon v rukou nosily. 

Podle mnoha lidí je právě mobilní telefon tím, co jako první vkládáme do naší kabelky a co si také kontrolujeme ve chvíli, kdy odcházíme z bytu. Je to nezbytnost pro naši komunikaci se světem, ale také pro naše každodenní pracovní zařizování.

Žvýkačky

Když opomineme zmiňovanou peněženku, která je hned tím druhým, co se nachází v naší kabelce, nesmíme zapomenout na žvýkačky, díky nimž si udržujeme ustavičně svěží dech. Jsou naším parťákem, díky kterému se nás netýká žádné nechtěné faux pas

Zatímco někdo nosí v kabelce celé velké balení, jiný preferuje balení určené do kabelky, aby tolik nepřekáželo a ani nerachotilo.

Papírové kapesníčky

Ať už máte nebo nemáte děti, stejně se ve vaší kabelce budou nacházet také papírové kapesníčky, které vás zachrání v mnoha situacích, které obvykle nepředvídáte. Například při obědě, když vám na halenku ukápne omáčka. Nebo také při nachlazení, které vás skolí často velice nečekaně.

Papírové kapesníčky v posledních letech nahrazují vlhčené ubrousky a ve výsledku je jedno, co schováte do vašeho módního doplňku.

Náplasti

Pro nepříjemné situace by se ve vaší kabelce nebo kožené tašce měly nacházet také náplasti. A to nejen ve chvíli, kdy jste do práce poprvé nazuli novou obuv. Náplasti se vám budou hodit v mnoha dalších nepředvídatelných situacích. Nikdo nikdy neví, kdy například upadne nebo se řízne třeba i o papír při vykonávání pracovních úkolů v kanceláři.

Klíče

Klíče od domu, auta, kanceláře a dalších míst jsou také něčím, co ženy často nosí v kabelce, aby se k nim mohly snadno dostat. Však to znáte. Málo kdo má možnost otevírat dveře přes NFT čip, kód nebo mobil.